Doorgaan naar hoofdcontent

Gezond en duurzaam op pad: Best werkt aan doorfietsroutes

de Duurzame Wereld
Gezond en duurzaam op pad: Best werkt aan doorfietsroutes
Gezond en duurzaam op pad: Best werkt aan doorfietsroutes Op verschillende locaties werkt gemeente Best aan het realiseren van doorfietsroutes. Inwoners Oranjebuurt Dieren denken massaal mee De Oranjebuurt in Dieren gaat op de schop. De riolering in deze wijk is aan het einde van zijn levensduur en moet vervangen worden
Lees verder

Wat is echte innovatie?
Wat is echte innovatie? Op het Koudecongres van begin november stelde Andy Pearson van Star Refrigeration dat er onvoldoende wordt geïnnoveerd in de koudetechniek. Volgens Uko Reinders, hoofdredacteur van RCC K&L, is de koudemiddeltransitie een voorbeeld van innovatie, maar bedoelde Pearson er wat anders mee. De grote... *
Lees verder

Vacature Allround WOZ-taxateur
Vacature Allround WOZ-taxateur Allround WOZ-taxateur 32 uur per week Vind jij het leuk om inzicht te krijgen in de waardeontwikkeling van de WOZ-objecten binnen de gemeente Heerenveen? En heb je ervaring als taxateur? Lees dan snel verder want dan zijn we op zoek naar jou!  Het team Belastingen zoekt een enthousiaste,...
Lees verder

Jan Snelders: "We moeten naar one stop shopping voor particuliere woningverduurzaming"
Jan Snelders: "We moeten naar one stop shopping voor particuliere woningverduurzaming" Regio Hart van Brabant werkt aan Regionaal Publiek Ontwikkelbedrijf voor wind- en zonneparken Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Drempelbedrag voor subsidie zonnepanelen bij sportclubs verlaagd naar 2.500 euro
Drempelbedrag voor subsidie zonnepanelen bij sportclubs verlaagd naar 2.500 euro Staatssecretaris Blokhuis van Volksgezondheid, Welzijn en Sport verlaagd per 1 januari 2022 het drempelbedrag voor sportclubs om in aanmerking te komen voor subsidie op zonnepanelen naar 2.500 euro. IEA: uitrol hernieuwbare energie versnelt,
Lees verder

werkprogramma 2022-2023
werkprogramma 2022-2023 Wethouder Franssen (Goirle) presenteert REKS-plannen aan Tweede Kamerleden Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

De podcast van MVO Nederland: Ondernemen in de nieuwe economie
De podcast van MVO Nederland: Ondernemen in de nieuwe economie ... Energiebedrijf Vlaamse Energieleverancier failliet: 'Uitdaging om wintermaanden te overbruggen te groot' Het Belgische energiebedrijf Vlaamse Energieleverancier heeft zijn faillissement aangevraagd. Algemeen directeur Stijn Lenaerts stelt geen andere
Lees verder

Het Debat en Het Besluit – Raadsvergadering (digitaal) donderdag 9 december 19.30 uur
Het Debat en Het Besluit – Raadsvergadering (digitaal) donderdag 9 december 19.30 uur Met collectoren in asfalt warmte opwekken In Veenendaal start een onderzoek naar de mogelijkheden om huizen duurzaam te verwarmen met warmte uit asfalt. De Provincie Utrecht en de gemeente Veenendaal gaan zich hier samen op storten.
Lees verder

WoonFriesland start proeven met batterijen iwell in Drachten en Leeuwarden
WoonFriesland start proeven met batterijen iwell in Drachten en Leeuwarden WoonFriesland heeft in een van de woongebouwen aan de Gealanden in Leeuwarden het startschot gegeven voor een proef met een batterij van iwell. Het complex is voorzien van de Cube-batterij die stroom opslaat. Tweede Kamer stemt in met 113 miljoen
Lees verder