Doorgaan naar hoofdcontent

Green Food Lab uitgeroepen tot Agency of the Year 2021 door European Excellence Awards

de Duurzame Wereld
Green Food Lab uitgeroepen tot Agency of the Year 2021 door European Excellence Awards
Green Food Lab uitgeroepen tot Agency of the Year 2021 door European Excellence Awards Food consultancy & communications agency Green Food Lab is Agency of the Year 2021 in de categorie Small & Mid-Sized. De prijs geldt als een bekroning op het werk van dit Amsterdamse bureau, dat zich elke dag inzet om de route naar meer plantaardig eten te
Lees verder

A 25 cm2 Solar Redox Flow Cell: Facing the Engineering Challenges of Upscaling
A 25 cm2 Solar Redox Flow Cell: Facing the Engineering Challenges of Upscaling Advanced Energy Materials, EarlyView. Facebook Ja u leest het goed, JEK is vanaf vandaag ook te volgen via Facebook!   www.facebook.com/JEKEnergie   Blijf op de hoogte van het laatste nieuws door u snel aan te melden door op de volgende link
Lees verder

Tips voor beter klimaat en vollere portemonnee
Tips voor beter klimaat en vollere portemonnee Stijgende energieprijzen. Klimaatverandering. CO2 neutraal in 2050. De kranten en andere media staan er vol van. We kunnen natuurlijk vragen wat jij bijdraagt aan het behoud van de Aarde voor Hoe kan energiearmoede worden voorkomen? Energiearmoede kan worden gemeten aan de
Lees verder

Terugkijken themasessies Gemeente Barneveld over windenergie
Terugkijken themasessies Gemeente Barneveld over windenergie Primeur: Energiespreekuur en expo Kompas op Groen in buurtcentrum De Plataan Energiespreekuur en expo Kompas op Groen in buurtcentrum De Plataan vanaf nu t/m 12 januari 2022. In het nieuwe multifunctionele buurtcentrum De Plataan op de Majoor Kampsstraat 3
Lees verder

Facebook
Facebook Ja u leest het goed, JEK is vanaf vandaag ook te volgen via Facebook!   www.facebook.com/JEKEnergie   Blijf op de hoogte van het laatste nieuws door u snel aan te melden door op de volgende link te klikken.           Tips voor beter klimaat en vollere portemonnee Stijgende energieprijzen.
Lees verder

Liander webinar: Transportschaarste in gemeente Koggeland
Liander webinar: Transportschaarste in gemeente Koggeland Vacature projectmanager 'beleid en strategische communicatie' Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

CFA en CHILL gaan samen werkschoenen recyclen
CFA en CHILL gaan samen werkschoenen recyclen Circular Footwear Alliance (CFA) en CHILL gaan samen werk- en veiligheidsschoenen recyclen en de materialen die daarbij vrijkomen als basisgrondstof terugbrengen naar de markt. Het past naadloos bij de ambitie van beide partijen om een wezenlijke bijdrage te leveren aan een duurzame maatschappij....
Lees verder

NE22 verplaatst naar 13 mei 2022
NE22 verplaatst naar 13 mei 2022 ... Subsidie aanvragen voor energiebesparende maatregelen nog niet mogelijk – waarschijnlijk half januari 2022 In de Texelse Courant van vrijdag 3 december staat een artikel over een subsidie voor energiebesparende maatregelen in huis van €90,00 per huishouden. Het is nog niet mogelijk
Lees verder

Hoom samen met coƶperatie Energie Samen
Hoom samen met coƶperatie Energie Samen Binnenvaart gaat aan de zonnepanelen Kamer wil overprogrammering tegengaan met second opinion Lightyear ontvangt 3,8 miljoen van... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder