Doorgaan naar hoofdcontent

Hoe voorkom je geluidshinder van koel- en klimaatinstallaties?

de Duurzame Wereld
Hoe voorkom je geluidshinder van koel- en klimaatinstallaties?
Hoe voorkom je geluidshinder van koel- en klimaatinstallaties? Continu werkende koel- en klimaatinstallaties kunnen voor geluidsoverlast zorgen. Als achterstallig onderhoud als oorzaak wordt uitgesloten, kan het plaatsen van een omkasting of geluidsisolerende schermen effect sorteren. Beter is het echter om al tijdens het ontwerp van de installatie
Lees verder

TDE levert nieuwe all-electric ziekenhuis in Meppel op aan Isala
TDE levert nieuwe all-electric ziekenhuis in Meppel op aan Isala Op 15 december heeft bouwconsortium TDE (Trebbe, Dura Vermeer en EQUANS) het nieuwe all-electric ziekenhuis in Meppel opgeleverd aan Isala. In 21 maanden is er een prachtig, duurzaam en gezond gebouw neergezet, dat natuurlijke rust uitstraalt en waarin het prettig
Lees verder

Techniek Nederland: "Veelbelovende plannen voor technisch beroepsonderwijs"
Techniek Nederland: "Veelbelovende plannen voor technisch beroepsonderwijs" Techniek Nederland ziet perspectief in de groene ambities van het coalitieakkoord dat VVD, D66, CDA en ChristenUnie gisteren hebben gepresenteerd. Doekle Terpstra, voorzitter van de brancheorganisatie: "Het nieuwe kabinet maakt het klimaat topprioriteit. Dat betekent dat de
Lees verder

De 10 meeste gelezen nieuwsberichten in 2021: filmpje fictieve boardroombijeenkomst Milieudefensie aan kop!
De 10 meeste gelezen nieuwsberichten in 2021: filmpje fictieve boardroombijeenkomst Milieudefensie aan kop! Het is weer bijna het einde van het jaar. Tijd om de balans op te maken wat het meest gelezen nieuws is op het Online Kenniscentrum Duurzaam Ondernemen (www.duurzaam-ondernemen.nl) in 2021. Het jaar, dat er meer dan ooit tevoren met het
Lees verder

Toename inzameling EPS-verpakkingsmateriaal voor recycling
Toename inzameling EPS-verpakkingsmateriaal voor recycling In Nederland wordt steeds meer schoon EPS materiaal ingezameld in gemeenten. In 2020 ging het om 1.509 ton. In vergelijking met Kribverlaging Pannerdensch Kanaal met elektrisch materieel Belangenvermelding: Collega's bij We-Boost waren betrokken in de aanbesteding
Lees verder

Coal 2021
Coal 2021 EU Market Outlook for Solar Power 2021 2025 launch webinar Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Raadslid Anne Damen: Met begrijpelijke lokale taal kunnen we samen de energietransitie maken
Raadslid Anne Damen: Met begrijpelijke lokale taal kunnen we samen de energietransitie maken PRESS RELEASE – Building a Renewable Future: The EPBD's unique chance to decarbonise heating and cooling. Brussels, 16th December 2021 – Solar Heat Europe (SHE), the voice of the solar heating and cooling sector, welcomes the
Lees verder

Assessing the circular and sustainable performance of buildings with the Level(s) Tool
Assessing the circular and sustainable performance of buildings with the Level(s) Tool Within the context of the 2030 global sustainable development agenda, Level(s) is a reporting tool to assess the circular and sustainable performance of buildings. Level(s) uses core sustainability indicators to measure carbon, materials, water, health, comfort,
Lees verder

Fietspaden klimaatvriendelijker aanleggen, kan dat?
Fietspaden klimaatvriendelijker aanleggen, kan dat? Kunnen we fietspaden klimaatvriendelijker aanleggen? Gemeente Heerlen en aannemer BESIX Infra Nederland namen tussen de Euregioweg en de Karmelstraat de proef op de som. Normaal wordt een fietspad gemaakt door een mix van steenslag en bitumen. Dat is een aardolieproduct (op zichzelf al niet...
Lees verder