Doorgaan naar hoofdcontent

Hoge ambitie duurzame energie op land biedt uitdagingen én kansen

de Duurzame Wereld
Hoge ambitie duurzame energie op land biedt uitdagingen én kansen
Hoge ambitie duurzame energie op land biedt uitdagingen én kansen 30 regio's in Nederland werkten afgelopen jaar hard door aan hun ambities voor het opwekken van duurzame energie. En die ambities zijn hoog. Lees meer over Hoge ambitie duurzame energie op land biedt uitdagingen én kansen PVO International gaat zonnepanelen
Lees verder

Clean Hydrogen Partnership officially launched as the successor of the Fuel Cells and Hydrogen Joint Undertaking (FCH...
Clean Hydrogen Partnership officially launched as the successor of the Fuel Cells and Hydrogen Joint Undertaking (FCH JU) Oprichting Oeverwind Vlaardingen BV. Vorige maand tekenden Kjeld Schippers en Frank Schoenmakers namens De Windvogel en Ton van der Steen en Kees Borsboom namens het Vlaardings Energie Collectief de
Lees verder

Slimmere warmtenetten, betere resultaten
Slimmere warmtenetten, betere resultaten Dankzij moderne technologie is Eneco erin geslaagd om in de winter de temperatuur in een van zijn twaalf warmtenetten terug te brengen met 5 tot 10 graden Celsius. Met als resultaat: een besparing op de kosten, minder warmteverlies en reductie van CO2-uitstoot. Daarmee ontstaat een veelbelovend...
Lees verder

Ambitieuze klimaatplannen van energieregio's lijken haalbaar
Ambitieuze klimaatplannen van energieregio's lijken haalbaar Het Nationaal Programma RES geeft in de "foto" die zij vandaag publiceert een duidelijk beeld van waar de energieregio's staan in het proces naar 2030. Maatschappelijke partners, ondernemers, bewoners en andere betrokkenen hebben de afgelopen jaren veel werk verricht binnen Het bericht
Lees verder

Meer ruimte voor sociale huurwoningen
Meer ruimte voor sociale huurwoningen Hoomdossier heeft een boost gegeven aan de professionalisering van de coachgesprekken Ben je als bedenker trots op het Hoomdossier?Er werken nu 65 coöperaties met het Hoomdossier en sinds 2018 zijn er circa 10.000 ingevuld. Dus dat is een mooi resultaat, zeker als je bedenkt hoe
Lees verder

RichPort en Starpark kiezen voor duurzame energie van Polderwarmte
RichPort en Starpark kiezen voor duurzame energie van Polderwarmte De parkmanagementbesturen van RichPort en Starpark en warmtebedrijf Polderwarmte gaan samenwerken om beide bedrijventerreinen in Schiphol-Rijk te verduurzamen. Deze stap past uitstekend bij de ambitie van zowel RichPort als Starpark om een werkomgeving te creëren met hoogwaardig en
Lees verder

Diergaarde Blijdorp en Eneco slaan de handen ineen voor een duurzame toekomst
Diergaarde Blijdorp en Eneco slaan de handen ineen voor een duurzame toekomst Blijdorp en Eneco werken samen aan de bouw van een warmte-koudeopslag (WKO) naast het Oceanium, waarvoor vandaag de warmtepompen zijn geplaatst. Hiermee wordt de energievraag van verschillende dierverblijven slim aan elkaar gekoppeld. Zo zetten we een grote stap in het
Lees verder

Beantwoording Kamervragen over de berichten Scheuren in wanden vuurtoren Lange Jaap
Beantwoording Kamervragen over de berichten Scheuren in wanden vuurtoren Lange Jaap Aanleveren ordernummer voor contributiefacturen 2022 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Verbeterde opleiding voor energiecoaches
Verbeterde opleiding voor energiecoaches "De nieuwe opleiding voor energiecoaches combineert online en a-synchroon leren met leren in een groep. Dat is nieuw, maar ook inhoudelijk is er echt een kwaliteitsstap gezet. Er is een doordachte learning journey of leerpad opgezet, wat betekent dat we zorgvuldig hebben bekeken welke kennis,...
Lees verder