Doorgaan naar hoofdcontent

Hogere energierekening: 800.000 huishoudens krijgen extra compensatie van 200 euro

de Duurzame Wereld
Hogere energierekening: 800.000 huishoudens krijgen extra compensatie van 200 euro
Hogere energierekening: 800.000 huishoudens krijgen extra compensatie van 200 euro Het kabinet gaat de hoge energierekening van 800.000 huishoudens met een eenmalige generieke tegemoetkoming via gemeenten met nog eens 200 euro compenseren. Dat is bovenop de bestaande compensatie. Liander meldt nieuwe knelpunten op
Lees verder

Kamervragen D66 en CDA over recycling zonnepanelen na uitzending Nieuwsuur
Kamervragen D66 en CDA over recycling zonnepanelen na uitzending Nieuwsuur Kiki Hagen en Henri Bontenbal hebben namens D66 en CDA Kamervragen gesteld aan staatssecretaris Steven van Weyenberg van Infrastructuur en Waterstaat over de recycling van zonnepanelen.       Energiebedrijf SEPA Green Energy failliet, ACM
Lees verder

Na weken van prijsdalingen stijgen transportkosten containers wereldwijd
Na weken van prijsdalingen stijgen transportkosten containers wereldwijd Op de route Shanghai-Rotterdam stegen de prijzen alweer enkele weken en inmiddels zijn op 7 van de 8 belangrijkste wereldwijde handelsroutes van de World Container Index (WCI) de transportkosten weer aan het stijgen Sweco: geen plaats op stroomnet
Lees verder

Grootschalige proef met slim laden elektrische auto's in Gelderland en Overijssel afgerond
Grootschalige proef met slim laden elektrische auto's in Gelderland en Overijssel afgerond Sinds 2018 is in de provincies Gelderland en Overijssel op bijna 1.000 laadpalen een grootschalige proef uitgevoerd om de spits op het stroomnet te mijden.... Projectontwikkelaars bereiden zich voor op nieuw tijdperk met subsidievrije
Lees verder

Opnieuw motie om cap van 35 terawattuur los te laten: 'Nieuw kabinet moet in eerste helft 2022 beslissen'
Opnieuw motie om cap van 35 terawattuur los te laten: 'Nieuw kabinet moet in eerste helft 2022 beslissen' GroenLinks en de PvdA hebben een motie ingediend om de cap binnen de SDE++ voor 35 terawattuur voor wind- en zonne-energie los te laten. De staatssecretaris stelt dat het nieuwe kabinet begin 2022 moet beslissen. Enquête
Lees verder

(Nog meer) duurzame stappen zetten in 2022? Dat lukt met een HBO Innovatietrainee Energie!
(Nog meer) duurzame stappen zetten in 2022? Dat lukt met een HBO Innovatietrainee Energie! Het bericht (Nog meer) duurzame stappen zetten in 2022? Dat lukt met een HBO Innovatietrainee Energie! verscheen eerst op Flevolandse Energieagenda. SC Cambuur en Circulair Friesland zetten in op circulair ondernemerschap Op
Lees verder

Beantwoording nadere vragen n.a. v. het eindrapport 'Om de leefomgeving' van de Adviescommissie VTH
Beantwoording nadere vragen n.a. v. het eindrapport 'Om de leefomgeving' van de Adviescommissie VTH Afschrift Kamerbrief Versterking VTH-stelsel Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Enquête Transitievisie Warmte
Enquête Transitievisie Warmte Eind dit jaar bespreekt de raad van Eijsden-Margraten dan echt de eerste Transitievisie Warmte ooit! Hoe komt de route naar 2050 eruit te zien, wanneer alle gebouwen in de gemeente aardgasvrij moeten zijn? Vanaf volgend jaar start de uitvoering! We willen natuurlijk onze inwoners optimaal helpen om...
Lees verder

Medewerker PR en Communicatie
Medewerker PR en Communicatie Energiecoöperatie Bunnik zoekt vrijwilliger(s) voor PR en Communicatie. Wie zijn wij? Wij zijn een club van enthousiaste bewoners, die gaat voor het verduurzamen van onze eigen gemeente. Het doel van Energiecoöperatie Bunnik is bij te dragen aan de energietransitie. Ten behoeve van de leden oefent...
Lees verder