Doorgaan naar hoofdcontent

Huiswerk jan 03 VO 3/4

Huiswerk jan 03 VO 3/4
Iedereen minstens een 1 uur aan Numo en minstens een uur lezen. Na dit project Read more


Indonesiƫ begint met vaccineren van kinderen tegen het coronavirus
Op dinsdag 14 december 2021 vindt in IndonesiĆ« de aftrap plaats van de coronavaccinatie van kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 11 jaar. Dit is eerder dan oorspronkelijk gepland.    De vaccinatie van kinderen vanaf 6 jaar oud kan volgens het Indonesische ministerie van...


Pig Biosecurity and Health Farm in Vietnam
In his visit to the Netherlands at the time, de Minister of MARD indicated that Vietnam needs farm systems where the animals are housed at a highly hygienic level, which prevent infections and drastically reduce the use of antibiotics. The Netherlands livestock sectors have achieved notable results...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.