Doorgaan naar hoofdcontent

Intrekking leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door SEPA Green Energy

de Duurzame Wereld
Intrekking leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door SEPA Green Energy
Intrekking leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door SEPA Green Energy De ACM heeft op 8 december 2021 namens de Minister van EZK de leveringsvergunningen van SEPA Green Energy B.V. voor het leveren van elektriciteit en gas aan kleinverbruikers ingetrokken. SEPA Green Energy is failliet, ACM trekt
Lees verder

Wrap-up: Marine Energy: A New Wave of Renewables - Dubai Expo 7 October 2021
Wrap-up: Marine Energy: A New Wave of Renewables - Dubai Expo 7 October 2021 Verdere verduurzaming Zuid-Hollands glastuinbouwgebied Glastuinbouwondernemers en huishoudens in Westland en Oostland kunnen rekenen op forse uitbreiding van duurzame warmtevoorziening met aardwarmte én restwarmte uit de Rotterdamse haven.
Lees verder

Concept Uitvoeringsplan versterking bodemstelsel (Kwalibo) opgeleverd
Concept Uitvoeringsplan versterking bodemstelsel (Kwalibo) opgeleverd Een programmateam heeft recentelijk een concept uitvoeringsplan opgeleverd waaraan Branchevereniging Bodemenergie heeft bijgedragen door deelname aan een klankbordgroep. Hierin hebben wij als branchevereniging onze intenties verwoord en directe feedback gegeven op het concept
Lees verder

Klimaatdoelstelling voor groene stroom vanuit de regio's lijkt haalbaar Btw op zonnepanelen naar nul procent? Tesla v...
Klimaatdoelstelling voor groene stroom vanuit de regio's lijkt haalbaar Btw op zonnepanelen naar nul procent? Tesla verzuimde br... Wat betekent de eerste circulaire collectie van H&M voor de fashionindustrie? Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld
Lees verder

Locatieverkenning SCAN boring gestart
Locatieverkenning SCAN boring gestart In het eerste zoekgebied voor een SCAN boring zijn na de zomer de gesprekken met landeigenaren gestart. Het zoekgebied ligt ten oosten van de stad Utrecht en er wordt gekeken naar een geschikte locatie in het buitengebied. Deze week zijn de gemeenteraden van Utrecht, De Bilt, Zeist en Bunnik en...
Lees verder

Terugblikken met foto's op Koudecongres in Tiel
Terugblikken met foto's op Koudecongres in Tiel Het Koudecongres begin november in Tiel was voor het eerst sinds 2019 weer een  live event. We hebben daarom hebben de jonge fotograaf Maxime Beerkens gevraagd om de dag in beelden vast te leggen. Hier volgt een reportage met een selectie uit de vele foto's.                 ...
Lees verder

Doel Regionale Energiestrategieën lijkt haalbaar in 2030
Doel Regionale Energiestrategieën lijkt haalbaar in 2030 Afgelopen jaar werkten 30 regio's in Nederland hard aan hun ambities om duurzame energie op te wekken en te zoeken naar duurzame warmtebronnen als alternatief voor aardgas waarmee huizen en gebouwen verwarmd worden. 35 TWH in 2030 lijkt mogelijk De… Read more › The post Doel...
Lees verder

Professionele en klantgerichte Hoom-aanpak
Professionele en klantgerichte Hoom-aanpak "De Hoom-aanpak, met het idee van de klantreis, sluit aan bij onze ideeën over hoe je bewoners professioneel ondersteunt bij verduurzamen. We hebben een goede frontoffice die mailtjes ontvangt en telefoontjes aanneemt en meteen vragen op energiegebied kan beantwoorden. Ze beoordelen samen met de...
Lees verder

Hoge ambitie duurzame energie
Hoge ambitie duurzame energie Dertig regio's in Nederland werkten afgelopen jaar hard door aan hun ambities voor het opwekken van duurzame energie. Bodegraven-Reeuwijk heeft als doel om 150.000 zonnepanelen op grote daken te realiseren in 2022. Hoewel we dit nog niet behaald hebben, stijgt het aantal zonnepanelen op daken elk...
Lees verder