Doorgaan naar hoofdcontent

IOC: All future Olympic Games to be carbon neutral, and climate positive from 2030

de Duurzame Wereld
IOC: All future Olympic Games to be carbon neutral, and climate positive from 2030
IOC: All future Olympic Games to be carbon neutral, and climate positive from 2030 The third International Olympic Committee (IOC) Sustainability Report notes that the IOC has achieved 15 of its 18 sustainability objectives for the period 2017-2020, raising its ambition to address climate change and helping to make sustainability mainstream across
Lees verder

Energiebesparing en duurzaamheid op school
Energiebesparing en duurzaamheid op school De gemeenten Echt-Susteren, Maasgouw en Roerdalen gaven dit jaar tijdens de Nationale Klimaatweek extra aandacht aan de jeugd. In oktober en november werden op basisscholen en het Connect College activiteiten georganiseerd om leerlingen te betrekken bij de energietransitie en duurzaamheid.
Lees verder

Isoleren? deA regelt gratis je subsidie-aanvraag
Isoleren? deA regelt gratis je subsidie-aanvraag Als je je huis gaat isoleren via de isolatie-actie van deA, kun je nu vooraf via de Subsidiecheck  op de... Het bericht Isoleren? deA regelt gratis je subsidie-aanvraag verscheen eerst op deA. Haalbaarheidsonderzoek Gorsselse Accommodaties in volle gang De werkgroep
Lees verder

Amsterdamse School in een modern jasje met negatieve EPC
Amsterdamse School in een modern jasje met negatieve EPC De gemeente Amsterdam heeft de Zuiderkerkprijs toegekend aan het project Spaarndammerhart/De Verbinding van Korth Tielens Architecten en Marcel Lok_Architect. Samen met de opdrachtgevers, Heijmans Vastgoed en corporatie Eigen Haard, zorgden de betrokken partijen ervoor dat de nieuwe woningen
Lees verder

Commission's proposal to increase energy savings in buildings needs to be more ambitious to unleash the full potentia...
Commission's proposal to increase energy savings in buildings needs to be more ambitious to unleash the full potential of energy... Bijlage bij kamerbrief Aankondiging verlenging subsidieregelingen m.b.t. energie-innovatie Regeling van de Staatssecretaris van Economische Zaken en Klimaat van , nr. WJZ/ 21278179, tot
Lees verder

Kamerbrief over Voorhang subsidieregeling ERA-NET energieprojecten
Kamerbrief over Voorhang subsidieregeling ERA-NET energieprojecten Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius informeert de Tweede Kamer over het Voorhang subsidieregeling ERA-NET energieprojecten. Bijlage horende bij Kamerbrief over Voorhang subsidieregeling ERA-NET energieprojecten Regeling van de Staatssecretaris van
Lees verder

Coalitieakkoord: klimaat lijkt eindelijk topprioriteit
Coalitieakkoord: klimaat lijkt eindelijk topprioriteit Met 35 miljard euro die de coalitie uittrekt om klimaatverandering tegen te gaan, lijkt het klimaat eindelijk topprioriteit te krijgen. We zijn dan ook voorzichtig optimistisch, met name over de... Het bericht Coalitieakkoord: klimaat lijkt eindelijk topprioriteit verscheen eerst op Urgenda.
Lees verder

Waterschappen positief over klimaatbestendige keuzes in coalitieakkoord
Waterschappen positief over klimaatbestendige keuzes in coalitieakkoord Uit het coalitieakkoord blijkt dat het nieuwe kabinet wil werken aan vernieuwde deltabeslissingen voor een waterveilig land met voldoende zoet water en een toekomstbestendige inrichting. "Water en bodem worden sturend bij ruimtelijke planvorming. Om die reden worden
Lees verder

Bijna voorbij. Dus grijp alsnog de kans op 75 euro!
Bijna voorbij. Dus grijp alsnog de kans op 75 euro! Heel binnenkort, op maandag 20 december om middernacht, eindigt de 75 euro-actie. Op dit moment geeft de teller op onze site aan dat er nog 6 dagen, 3 uren, 54 minuten en 57, 56, 55 seconden resten tot het definitieve einde van deze succesvolle actie. Bijna vijfduizend huishoudens in de gemeente...
Lees verder