Doorgaan naar hoofdcontent

IOH ארגון עולי הולנד @IrgoenOleiHolland

IOH ארגון עולי הולנד @IrgoenOleiHolland


Geloofsbrieven ambassadeurs Bolivia, Ierland en Qatar
Nationaal. Datum: 8 december 2021. Locatie: Paleis Noordeinde, Den Haag. Koning Willem-Alexander ontvangt ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens de ambassadeur van de Plurinationale Staat Bolivia, Z.E. Roberto Calzadilla Sarmiento, de ambassadeur van Ierland, Z.E. Brendan Gerard...


Gedichten sinterklaasgedichtenwedstriid online
De gedichten van de winnaars van de sinterklaasgedichtenwedstrijd staan online. Lokwinske Brecht Bolink fan de St. Gregoriusskoalle yn Blauhús, Erwin van den Bosch út Harkema en Titia Lindeboom út Minnertsgea.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.