Doorgaan naar hoofdcontent

Isolatieglas zorgt voor energiebesparing en meer comfort

de Duurzame Wereld
Isolatieglas zorgt voor energiebesparing en meer comfort
Isolatieglas zorgt voor energiebesparing en meer comfort Isolerend glas zorgt ervoor dat er minder kou door je ramen naar binnen komt en verbetert geluidsisolatie. Hierdoor blijft de woning warm en heb je minder last van omgevingsgeluiden van buiten. Welke soorten glas zijn er en wanneer kun je het beste je glas vervangen? Wij leggen het je graag...
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over het energieverbruik van 5G-netwerktechnologie
Antwoorden op Kamervragen over het energieverbruik van 5G-netwerktechnologie Minister Blok (EZK)geeft antwoord op vragen over het energieverbruik van 5G-netwerktechnologie. De Tweede Kamerleden Thijssen en Kathmann (beiden PvdA) hebben de vragen gesteld.       Animatie station Maasbracht
Lees verder

Aeres Tech organiseert open dagen mbo-opleidingen Koudetechniek
Aeres Tech organiseert open dagen mbo-opleidingen Koudetechniek Op vrijdag 14 en zaterdag 15 januari organiseert technisch opleider Aeres Tech twee open dagen. Geïnteresseerden die een carrière ambiëren in de koudetechniek kunnen er kennismaken met het monteursvak.   Al jaren is er een schreeuwend tekort aan goed opgeleide monteurs en technici.
Lees verder

Elmar Theune is nieuw bestuurslid voor Energie van Utrecht
Elmar Theune is nieuw bestuurslid voor Energie van Utrecht Elmar is op 25 november benoemd tot bestuurslid van Energie van Utrecht. Voor Energie van Utrecht zal zij het contact onderhouden met de Utrechtse coöperaties van de Gelderse Vallei. Dat zijn er nu twee: Rhenen Energie en ValleiEnergie. Regionale Energiestrategie Foodvalley Zij legt graag
Lees verder

Uitgebreide invulling van 17 DGS's in nieuw magazine
Uitgebreide invulling van 17 DGS's in nieuw magazine Met de zeventien Duurzaamheidsdoelen van de Verenigde Naties moeten voor 2030 kwesties als armoede en honger, klimaatverandering en betaalbare duurzame energie opgelost zijn. Deze Sustainable Developments Goals (SDG's) zijn afgesproken door de landen die zijn aangesloten bij de Verenigde...
Lees verder

En de winnaar van de Vriendenactie 2021 is... mevrouw Schnabel!
En de winnaar van de Vriendenactie 2021 is... mevrouw Schnabel! Animatie nieuw hoogspanningsstation Maasbracht Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Kamerbrief over ontwikkelingen met betrekking tot Eindhoven Airport
Kamerbrief over ontwikkelingen met betrekking tot Eindhoven Airport Minister Kamp (Defensie) en minister Visser (ienW) informeren de Tweede Kamer over Eindhoven Airport Eindhoven Airport als civiele medegebruiker van de militaire luchthaven Eindhoven, de zienswijzeprocedure Notitie Reikwijdte en Detailniveau (NRD) luchthaven Eindhoven en het
Lees verder

Vervoerplan NS 2022 en beheerplan ProRail 2022-2023
Vervoerplan NS 2022 en beheerplan ProRail 2022-2023       Animatie nieuw hoogspanningsstation Maasbracht       Kamerbrief over ontwikkelingen met betrekking tot Eindhoven Airport Minister Kamp (Defensie) en minister Visser (ienW) informeren de Tweede Kamer over Eindhoven
Lees verder

GEF Webinar
GEF Webinar Kamerbrief over Kabinetsreactie herfstpakket Europees Semester 2022 Minister Blok (EZK) informeert de Tweede Kamer over de Kabinetsreactie herfstpakket Europees Semester 2022.Eenzelfde brief is aan de Eerste Kamer gestuurd. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het
Lees verder