Doorgaan naar hoofdcontent

Kennisbroedplaats Agrofood zet Dronten op de kaart

de Duurzame Wereld
Kennisbroedplaats Agrofood zet Dronten op de kaart
Kennisbroedplaats Agrofood zet Dronten op de kaart Agrofood ondernemers uit Dronten, Aeres Hogeschool, Aeres MBO Dronten Warmonderhof en gemeente Dronten hebben de handen ineen geslagen om één centrale plek te creëren voor de agrofoodsector van Dronten en omgeving. De Agrarische Kennisbroedplaats gemeente Dronten is de werknaam van het kloppend...
Lees verder

Plastics Recycling: Part of a Better Future (Part 2)
Plastics Recycling: Part of a Better Future (Part 2) Vewin-lijst gewasbeschermingsmiddelen en biociden in oppervlaktewater geactualiseerd Vewin meldt jaarlijks bij het Ctgb een lijst van werkzame stoffen en metabolieten van gewasbeschermingsmiddelen en biociden die op de innamepunten voor drinkwaterbereiding uit
Lees verder

Mobiliteitsplatform JustGo start samenwerking met Energie VanOns
Mobiliteitsplatform JustGo start samenwerking met Energie VanOns Mobiliteitsplatform JustGo is een samenwerking aangegaan met Energie VanOns, een energieleverancier die samen met ruim honderd aangesloten energiecoöperaties lokaal groene stroom opwekt en levert aan klanten in de regio. Het platform biedt volledig elektrische mobiliteitsoplossingen
Lees verder

Voortgang onderzoek scholen en sport Ouderkerk
Voortgang onderzoek scholen en sport Ouderkerk De Onderwijsgroep Amstelland diende vorig jaar een verzoek in tot nieuwbouw onder één dak voor de basisscholen Het Kofschip en de Amstelschool. De raad besloot vervolgens in december vorig jaar tot onderzoek naar de mogelijkheden voor nieuwbouw op locatie Bindelwijk en onderzoek naar...
Lees verder

In een half jaar een PowerBI dashboard bouwen
In een half jaar een PowerBI dashboard bouwen Gunnar bouwde in zijn tweede opdracht bij Talent voor Transitie aan een PowerBI dashboard. Lees hier zijn ervaring bij Windkracht5. Geschilbesluit FrieslandCampina - Liander aansluitplicht FrieslandCampina Nederland B.V. heeft Liander N.V. verzocht om een aansluiting,
Lees verder

Jan Paul Kerkhof en Jack Derks treden toe tot verenigingsbestuur BOVAG
Jan Paul Kerkhof en Jack Derks treden toe tot verenigingsbestuur BOVAG De ledenraad van brancheorganisatie BOVAG heeft Jan Paul Kerkhof en Jack Derks unaniem benoemd tot nieuwe leden van het verenigingsbestuur. Dat was maandag het resultaat van een speciale bijeenkomst. De twee volgen Derk de Haas en Peter de Rooij op, die eind dit jaar aan het eind
Lees verder

Burgerparticipatie Energietransitie RIjssen-Holten
Burgerparticipatie Energietransitie RIjssen-Holten In de afgelopen maanden is er in onze gemeente een stevige discussie gevoerd over de invulling van de doelstelling met betrekking tot de Regionale Energiestrategie (RES). In die discussie ontstond er vooral veel weerstand over de plannen tot implementatie van windenergie. Het college heeft daarom...
Lees verder

Kennisbroedplaats Agrofood zet Dronten op de kaart
Kennisbroedplaats Agrofood zet Dronten op de kaart Agrofood ondernemers uit Dronten, Aeres Hogeschool, Aeres MBO Dronten Warmonderhof en gemeente Dronten hebben de handen ineen geslagen om één centrale plek te creëren voor de agrofoodsector van Dronten en omgeving. De Agrarische Kennisbroedplaats gemeente Dronten is de werknaam van het
Lees verder

Afbreekbaar plastic
Afbreekbaar plastic Afbreekbaar plastic leek een uitkomst voor onze groeiende afvalberg en verdwaald plastic in de natuur. Daar komen producenten en afvalverwerkers nu van terug. Ze willen afbreekbaar plastic zelfs verbieden. Hebben ze een punt? Lees Afbreekbaar plastic op Down To Earth Magazine. Resultaten B&W-vergadering
Lees verder