Doorgaan naar hoofdcontent

Kerstgroet Cleantech Regio - Ineke Lijnema en Arko van Brakel

de Duurzame Wereld
Kerstgroet Cleantech Regio - Ineke Lijnema en Arko van Brakel
Kerstgroet Cleantech Regio - Ineke Lijnema en Arko van Brakel       Lijstjestijd 2021: Hoopgevende cijfers uit het voorbije jaar jaar De klimaat- en energietransitie draait om bewustwording, ambitie, innovatie, politiek en vertrouwen. Aan de cijfers lezen we af waar we staan. Deze cijfers toonden het
Lees verder

Speciale inleverpunten en inzameldagen voor kerstbomen in Utrecht
Speciale inleverpunten en inzameldagen voor kerstbomen in Utrecht Utrechters kunnen in januari de kerstboom zelf wegbrengen naar een kerstboom inzamelpunt in de wijk. In totaal komen er 40 kerstboom inzamelpunten verspreid over de stad. Daarnaast haalt de gemeente van 10 tot en met 21 januari ook huis aan huis op inzameldagen kerstbomen op. Alle
Lees verder

Energielijst 2022: fiscaal voordeel voor investering in waterstof
Energielijst 2022: fiscaal voordeel voor investering in waterstof De Energielijst voor duurzame energie-investeringen met fiscaal voordeel in 2022 is gepubliceerd. "Vóór 2025 willen we volledig milieuvriendelijk laden" Bij Shin-Etsu in Rotterdam wordt de kunststof PVC in poedervorm geproduceerd en getransporteerd. Het
Lees verder

Pallas Achterberg - RES talk tijdens het RES Congres
Pallas Achterberg - RES talk tijdens het RES Congres Werner Schouten - RES talk tijdens RES Congres Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Energietransitie? 'We moeten het sámen doen'
Energietransitie? 'We moeten het sámen doen' Inwoners, maar ook bedrijven, scholen en maatschappelijke organisaties in de gemeenten Oldebroek en Elburg: ze kunnen lid worden van Energiecoöperatie Noord-Veluwe (ECNV). "Het doel is om samen de Noord Veluwe duurzamer te maken", aldus secretaris Herro Vogel. In 2017 is in Oldebroek een coöperatie...
Lees verder

"Goed luisteren naar wensen bewoner"
"Goed luisteren naar wensen bewoner" Paul Terwindt is in zijn werkzame leven altijd met energie in aanraking geweest. Eerst in de keramische industrie, en tijdens de tweede echte energiecrisis, met torenhoge olieprijzen van de jaren zeventig, werkte hij op het ministerie van Economische Zaken, afdeling energie en milieu. Toen in 2014...
Lees verder

Trends en ontwikkelingen voor de circulaire economie in 2022
Trends en ontwikkelingen voor de circulaire economie in 2022 Bij het einde van het jaar hoort terugblikken. Maar wij vinden vooruitkijken belangrijker. Daarom bevraagt Change Inc. de komende dagen het Nederlandse bedrijfsleven over de verwachtingen voor 2022. Met dit keer circulair ondernemer Guido Braam. Wordt 2022 het jaar van de circulaire
Lees verder

TankPro Jaaroverzicht (5): Recordbedrag op tanktationveiling
TankPro Jaaroverzicht (5): Recordbedrag op tanktationveiling In september werd het hoogste bedrag ooit geboden op de jaarlijkse tankstationveiling: 27,5 miljoen euro. Ondanks de voortdurende coronacrisis hielden de deelnemers zich ook dit jaar niet in met de biedingen. Bovendien was een mogelijke vaccinatieplicht dit najaar voer voor flink wat
Lees verder

Jaaroverzicht 2021
Jaaroverzicht 2021 De Energie- & Grondstoffenfabriek is een netwerkorganisatie van de Nederlandse waterschappen en werkt aan het… lees meer » Marktupdate einde jaar: Bizarre weken!! Ongekende stijging gevolgd daar een bizarre daling. De energiemarkt verandert continu, daarom praten wij je bij en blikken wij alvast vooruit
Lees verder