Doorgaan naar hoofdcontent

KlimaatKwestie: De rol van de Warmte Golfstroom voor het klimaat in Nederland

de Duurzame Wereld
KlimaatKwestie: De rol van de Warmte Golfstroom voor het klimaat in Nederland
KlimaatKwestie: De rol van de Warmte Golfstroom voor het klimaat in Nederland De beïnvloeding van het klimaat vindt op verschillende manier plaats. Warmtestromen in zeeën en oceanen spelen daarin een belangrijke factor. In de KlimaatKwestie over de vraag wat de invloed van deze warmtestromen is op het veranderende klimaat, geeft Caroline Katsman aan
Lees verder

Project 2 gaat definitief van start
Project 2 gaat definitief van start Op 24 september 2021 ontving de coöperatie de beschikking van het Rijk voor een subsidie van maximaal €96.666,- voor project 2. Daarmee is de basis gelegd om een aanbod te kunnen doen aan de deelnemers die gezamenlijk het project financieren. In totaal gaat het om 180 panelen met elk een vermogen...
Lees verder

Loket Duurzaam Wonen Plus gesloten van 27 december t/m 7 januari
Loket Duurzaam Wonen Plus gesloten van 27 december t/m 7 januari De charme van Ecodorp Boekel volgens de VVV De nieuwe VVV regio Den Bosch e.o. zocht interessante verhalen over de omgeving en kwam in Ecodorp Boekel terecht. Gelukkig hebben de leden van Ecodorp… Read more Actueel nieuws in jouw
Lees verder

Nieuwe bruggen Klundert en Willemstad klaar voor de toekomst
Nieuwe bruggen Klundert en Willemstad klaar voor de toekomst Het Van Coehoorn-bastion in Klundert kreeg deze week een gloednieuwe fiets- en voetgangersbrug. De brug is de laatste van in totaal zes duurzame bruggen die de afgelopen maanden zijn geplaatst in Klundert en Willemstad.       RRE-subsidie in Sliedrecht
Lees verder

Klimaat vs natuur
Klimaat vs natuur Klimaat vs Natuur – Zonnepanelen in rand weidevogelgebied Baarn? Ad Heessels is op pad met Dirk van de Veen en Peter Uitendaal – beiden van Eemland300. En wel naar het zoekgebied van de gemeente Baarn voor zonnepanelen in de polder net langs de snelweg A1. Het gebied is echter... Dit zijn de shortlists voor
Lees verder

TankPro Jaaroverzicht (1): Avondklok houdt gemoederen bezig
TankPro Jaaroverzicht (1): Avondklok houdt gemoederen bezig Nu we het einde van het jaar naderen, zetten we het belangrijkste nieuws van TankPro nog eens onder elkaar. Te beginnen met de eerste twee maanden van het jaar. In januari en februari gebeurde er een hoop, maar vooral de invoering van de avondklok leidde tot commotie in de
Lees verder

Besluit ACM tot dereguleren zakelijke netwerktoegang (HWT) is definitief
Besluit ACM tot dereguleren zakelijke netwerktoegang (HWT) is definitief Het besluit van de ACM om de regulering van de markt voor hoogwaardige wholesaletoegang (HWT) in te trekken is definitief. Definitief marktanalysebesluit hoogwaardige wholesaletoegang De ACM stelt het marktanalysebesluit hoogwaardige
Lees verder

Verplichting contactloos betalen aan pomp uitgesteld
Verplichting contactloos betalen aan pomp uitgesteld De verplichting om contactloos betalen aan de pomp beschikbaar te stellen wordt uitgesteld door Mastercard en Visa. In plaats van 1 januari 2022 hebben tankstationondernemers nu tot en met 30 juni 2022 om klanten de mogelijkheid te bieden om op deze manier af te rekenen. Dat laat TSG weten. ...
Lees verder

Opening vernieuwde Generaal Maczeklaan en Leliestraat
Opening vernieuwde Generaal Maczeklaan en Leliestraat NZO past begrenzing Borkumse stenen aan Het NZO heeft op 22 december 2021 geconcludeerd dat de door de visserijsector voorgestelde nieuwe begrenzing van de Borkumse Stenen voldoet aan de bepalingen van het Noordzeeakkoord (NZA). Lees meer over NZO past begrenzing
Lees verder