Doorgaan naar hoofdcontent

Koningin Máxima bezoekt horecaondernemers in Geertruidenberg

Koningin Máxima bezoekt horecaondernemers in Geertruidenberg
Hare Majesteit Koningin Máxima heeft woensdagmiddag 15 december een werkbezoek gebracht aan een aantal horecaondernemers in Geertruidenberg. Op drie locaties sprak Koningin Máxima met ondernemers over de impact van de coronacrisis op hun bedrijven en op hun persoonlijke situatie.


Bezoek aan horecaondernemers in Geertruidenberg
Nationaal. Datum: 15 december 2021. Locatie: Geertruidenberg. Koningin Máxima brengt een werkbezoek aan een aantal horecaondernemers. Op drie locaties sprak Koningin Máxima met ondernemers over de impact van de coronacrisis op hun bedrijven en op hun persoonlijke situatie.


Coalitieakkoord 2021
zie kabinetsformatie2021.nl Ik citeer uit het coalitieakkoord de belangrijkste aspecten die voor gepensioneerden en pensioenemigranten van belang zijn: We hebben de ambitie om de toeslagen af te schaffen, zodat mensen niet meer verdwalen in de ingewikkelde regelingen of te maken krijgen met hoge...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.