Doorgaan naar hoofdcontent

Lightyear en LeasePlan ondertekenen overeenkomst voor 5.000 auto’s op zonne-energie

de Duurzame Wereld
Lightyear en LeasePlan ondertekenen overeenkomst voor 5.000 auto's op zonne-energie
Lightyear en LeasePlan ondertekenen overeenkomst voor 5.000 auto's op zonne-energie Lightyear, het hightechbedrijf dat 's werelds eerste langeafstandszonneauto ontwikkelt, heeft vandaag een overeenkomst getekend met LeasePlan. In de overeenkomst worden 5.000 auto's gereserveerd van het tweede Lightyear-model, die volgens planning in 2024/2025 in
Lees verder

Inwoners kunnen meepraten via Burgerberaad
Inwoners kunnen meepraten via Burgerberaad Een kwart van alle inwoners, werkgevers en ambtenaren van onze gemeente krijgen rond maart volgend jaar een uitnodiging om hun mening te geven over het opwekken van duurzame energie via windmolens en grote zonnevelden. Zij worden gevraagd om mee te doen aan een zogenoemd 'burgerberaad'...
Lees verder

Kamerbrief over Naar een nationaal plan voor het energiesysteem 2050
Kamerbrief over Naar een nationaal plan voor het energiesysteem 2050 Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius (EZK) informeert de Tweede Kamer over Naar een nationaal plan voor het energiesysteem 2050. Actieprogramma Verankering milieubescherming na Nevele Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over de derde voortgangsrapportage van de TVL
Antwoorden op Kamervragen over de derde voortgangsrapportage van de TVL Minister Blok (EZK) geeft antwoord op vragen over inzake de derde voortgangsrapportage van de TVL De vaste commissie voor Economische Zaken en Klimaat heeft de vragen gesteld. Staat van de Infrastructuur van Rijkswaterstaat en ProRail en hinderaanpak
Lees verder

Eindejaarsupdate Circulaire Economie - Barbara Middelhoff
Eindejaarsupdate Circulaire Economie - Barbara Middelhoff Herziene Ontwerp-Regeling specifieke uitkeringen lokale en regionale MIRT-projecten en MIRT-projectpakketten Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Kamerbrief over Naar een nationaal plan voor het energiesysteem 2050
Kamerbrief over Naar een nationaal plan voor het energiesysteem 2050 Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius (EZK) informeert de Tweede Kamer over Naar een nationaal plan voor het energiesysteem 2050.       Actieprogramma Verankering milieubescherming na Nevele       Herziene
Lees verder

Regionale Energiestrategie 1.0 in Waalre vastgesteld
Regionale Energiestrategie 1.0 in Waalre vastgesteld In de RES staat hoe we in onze regio energie willen besparen en hoe we duurzame energie willen opwekken. De overheid moet het klimaat weer van de rechter terugpakken Als het Nederlandse kabinet in de nabije toekomst rechtszaken over het klimaatbeleid tegen overheid of
Lees verder

Ad uit de Gelderselaan timmert aan de weg en heeft een verhaal
Ad uit de Gelderselaan timmert aan de weg en heeft een verhaal Ad is een wijkgenoot uit de Gelderselaan die je kunt kennen als je op zoek bent naar informatie over duurzame verwarming.  Hij schreef dit jaar op nijmegen-oost.nl over innovatieve PVT-panelen en gaf daarover 5 september de hele middag informatie bij onze puike picknick op de Limos. Ook.
Lees verder

Indiening proposities Nationaal Groeifonds
Indiening proposities Nationaal Groeifonds Mededelingen Vul jij onze boekenplank? In het BES-buurthuis (Hengstdalseweg 194) staat een lege boekenkast te wachten om gevuld te worden met boeken over duurzaamheid, energie, tuinen, besparing en het samen opbouwen van een mooie leefgemeenschap. Hiermee willen we een
Lees verder