Doorgaan naar hoofdcontent

Marktverkenning internationale verbindingen in open toegang

de Duurzame Wereld
Marktverkenning internationale verbindingen in open toegang
Marktverkenning internationale verbindingen in open toegang Gemeente Lelystad test biobased verkeersborden De gemeente wil de inrichting en het beheer van de openbare ruimte nog meer gaan verduurzamen. Door het toepassen van steeds meer duurzame en milieuvriendelijke materialen in de openbare ruimte wordt hiermee de
Lees verder

Warmtescan-actie 2021-2022 van start!
Warmtescan-actie 2021-2022 van start! De afgelopen winters gingen vrijwilligers van Duurzaam Amersfoort-Zuid al drie keer met een infraroodcamera de wijk in om warmtescans te maken bij hun buurtgenoten. Zoals eerder aangekondigd gaan we de actie in januari-februari 2022 herhalen – uiteraard coronaproof. Een warmtescan (of:...
Lees verder

Kamerbrief over de samenwerkingsovereenkomst VDL Groep en Rivian
Kamerbrief over de samenwerkingsovereenkomst VDL Groep en Rivian Minister Blok (EZK) informeert de Tweede Kamer over de samenwerkingsovereenkomst tussen VDL Groep en Rivian. De productie bij VDL Nedcar voor BMW wordt over enkele jaren beĆ«indigd.  Rivian richt zich volledig op de ontwikkeling en productie van elektrische voertuigen en is  op zoek
Lees verder

Publicatie congestiegebieden Liander 23/12/2021
Publicatie congestiegebieden Liander 23/12/2021 Liander heeft op 23 december nieuwe vooraankondigingen en uitkomsten voor congestiemanagementonderzoeken gepubliceerd voor congestiegebieden in Friesland, Gelderland en Noord-Holland. Uit de… Duurzame warmte en koude in Haagse Laakhavens gegund aan Eteck Gemeente Den
Lees verder

Lansingerland: na 25 jaar eindelijk werk van wijk Wilderszijde
Lansingerland: na 25 jaar eindelijk werk van wijk Wilderszijde De gemeente Lansingerland heeft na zo'n 25 jaar aan discussie en uitstel besloten tot de bouw van de wijk Wilderszijde. Er komen in Bergschenhoek tussen de 2.600 en 3.000 nieuwe woningen bij. Volgens planning worden er tot 2033 jaarlijks zo'n 300 tot 400 woningen opgeleverd. De
Lees verder

Vacature: Aanjager aardgasvrij Klapwijk
Vacature: Aanjager aardgasvrij Klapwijk Loop jij warm voor de energietransitie? Zet jij met het grootste gemak weerstand om in positiviteit? Begeleid jij inwoners naar een aardgasvrije leefomgeving? Ben jij een verbinder die zich in een complexe omgeving als een vis in het water voelt? Wij zoeken een aanjager aardgasvrij Klapwijk voor...
Lees verder

2022: Samenwerken aan mooie energie projecten
2022: Samenwerken aan mooie energie projecten Het bestuur van Energie Coƶperatie Udenhout wenst iedereen een prachtig, positief, gezond en gelukkig 2022 waarin we SAMEN verder bouwen aan een mooie toekomst in ons dorp met projecten waar iedereen energie van krijgt. Wereldhave en StoreShippers lanceren een same-day delivery
Lees verder

TankPro Jaaroverzicht (2): Fastned mag shops bouwen
TankPro Jaaroverzicht (2): Fastned mag shops bouwen Maart en april. Er werden nieuwe tankstations geopend en aangekondigd. Ondertussen begonnen de brandstofprijzen te stijgen en kreeg Fastned het verlossende woord van de rechter: het bedrijf mag shops en toiletten realiseren.  Maak biobrandstoffen onderdeel van het Klimaatakkoord waarmee de...
Lees verder

Duurzame warmte en koude in Haagse Laakhavens gegund aan Eteck
Duurzame warmte en koude in Haagse Laakhavens gegund aan Eteck Gemeente Den Haag heeft na een Europese aanbesteding warmtebedrijf Eteck de concessie gegund voor het bouwen en exploiteren van een warmte- en koudesysteem voor de nieuwbouw in het gebied Laakhavens. Het gaat om een concessie van 37 jaar: zeven jaar 'ingroeien' tijdens het bouwen
Lees verder