Doorgaan naar hoofdcontent

Nanke Kraehe-Vriezen nieuwe Themalijnmanager Human Capital

de Duurzame Wereld
Nanke Kraehe-Vriezen nieuwe Themalijnmanager Human Capital
Nanke Kraehe-Vriezen nieuwe Themalijnmanager Human Capital Last onder dwangsom Klimaatgarant Exploitatie wegens niet publiceren storingsregistratie De ACM legt aan Klimaatgarant Exploitatie een last onder dwangsom wegens het niet publiceren van een storingsregistratie over 2020. Klimaatgarant Exploitatie moet binnen 8
Lees verder

Cilou Bertin: "Energie Samen levert de tools die energiecoöperaties naar eigen inzicht kunnen gebruiken."
Cilou Bertin: "Energie Samen levert de tools die energiecoöperaties naar eigen inzicht kunnen gebruiken." Cilou Bertin werkt bij Energie Samen als coördinator projectontwikkeling en fondsen, zoals zij zelf haar functie omschrijft. Zij is één van de drijvende krachten achter het Ontwikkelfonds dat sinds juli in de lucht is en het pas opgerichte
Lees verder

Steun voor ondernemers in overgang naar zero emissie zones
Steun voor ondernemers in overgang naar zero emissie zones Webinar Netcongestie Netcongestie is op dit moment een vervelend ding in onze provincie. De netbeheerder weigert om nieuwe projecten aan te sluiten of transportindicaties af te geven voor de SDE of SCE. Leon van Straathof van Energie Samen geeft op 23 december
Lees verder

Eneco: regeerakkoord geeft rugwind aan One Planet ambitie
Eneco: regeerakkoord geeft rugwind aan One Planet ambitie Eneco vindt dat het klimaatdeel van het gisteren gepresenteerde regeerakkoord lof verdient. Het glas is meer dan half vol. Zeker in combinatie met het Europese klimaatpakket Fit-for-55, komt de aangescherpte doelstelling, 55% CO2 reductie in 2030, in zicht voor Nederland Positief is dat het
Lees verder

Zo raak je als ondernemer blijvend gemotiveerd voor circulariteit
Zo raak je als ondernemer blijvend gemotiveerd voor circulariteit Weleens pessimistisch over onderwerpen als klimaatverandering, duurzaamheid en circulariteit? Dat is best begrijpelijk. Margo Verhagen herkent dit pessimisme zo nu en dan ook bij zichzelf. Toch zet ze zich elke dag weer geïnspireerd en vol overgave in voor circulariteit als expert en
Lees verder

Vooruitkijken naar de toekomst
Vooruitkijken naar de toekomst 16 december 2021 Op 15 december 2021 presenteerden de VVD, D66, CDA en ChristenUnie het Coalitieakkoord 2021-2025 met de titel "Omzien naar elkaar, vooruitkijken naar de toekomst". lees meer Bijdrage Woningbouwimpuls voor Pijnacker Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Lees verder

Ga ook Volle Bak! - De wastas
Ga ook Volle Bak! - De wastas De coöperatie bouwt op lokaal niveau een vertrouwensband Waarom zijn coöperaties belangrijk in de energietransitie?"De wens van autonomie leidt tot vernieuwing. Coöperaties zijn eigenwijs: 'we doen het zelf wel'. Je vormt een coöperatie omdat je een plan hebt dat je in je eentje niet voor
Lees verder

Reactie Energie-Nederland op coalitieakkoord
Reactie Energie-Nederland op coalitieakkoord Het coalitieakkoord is ambitieus. Nederland wil koploper zijn in Europa bij het tegengaan van de opwarming van de aarde en heeft daarvoor stevige doelen gesteld; vóór 2030 een minimale CO2-reductie van 55%. Ze richt haar beleid zelfs op 60% reductie Het bericht Reactie Energie-Nederland op...
Lees verder

Verrassende inzichten na nieuw onderzoek naar microplastics in walwissen
Verrassende inzichten na nieuw onderzoek naar microplastics in walwissen ElaadNL Webtalk #28 - Terugblik op 2021 vanuit het Elaad Testlab Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder