Doorgaan naar hoofdcontent

Naturalis en Heijmans toetsen gezamenlijk natuurinclusieve bouwtoepassingen

de Duurzame Wereld
Naturalis en Heijmans toetsen gezamenlijk natuurinclusieve bouwtoepassingen
Naturalis en Heijmans toetsen gezamenlijk natuurinclusieve bouwtoepassingen Bouwbedrijf Heijmans en Naturalis Biodiversity Center slaan de handen ineen om gezamenlijk onderzoek te doen naar natuurinclusieve bouwtoepassingen. De samenwerking zal zich focussen op natuurinclusieve bouwmaatregelen die de gehele lokale biodiversiteit versterken, en
Lees verder

KlimaatKwestie: Wat zijn de belemmeringen voor wetenschappers om activistisch te zijn?
KlimaatKwestie: Wat zijn de belemmeringen voor wetenschappers om activistisch te zijn? Wie verandering wil in de samenleving, moet daarvoor de barricade opgaan. Wetenschappers zijn het erover eens dat klimaatverandering een existentieel probleem is en dat de oplossingen niet langer op de lange baan geschoven kunnen worden. De barricade opgaan, is
Lees verder

Coca-Cola-fabriek Dongen neemt per 1 januari onze stroom af
Coca-Cola-fabriek Dongen neemt per 1 januari onze stroom af Onze molens draaien volop en genereren een flinke hoeveelheid energie. Meer energie dan via energiecollectief Samen Om aan lokale huishoudens in onze regio wordt verkocht. We zijn dan ook blij dat per 1 januari 2022 de Nederlandse Coca-Cola fabriek in Dongen onze lokaal opgewekte stroom
Lees verder

Geslaagd project verduurzaming monumentale woningen
Geslaagd project verduurzaming monumentale woningen De energietransitie mag niet voorbijgaan aan eeuwenoude of monumentale panden. Bij een project in Drachten werd dat duidelijk gemaakt door de toepassing van voorzetwanden voor een betere isolatie. Dat scheelde voor de bewoners een hoop in comfort en geld. Shopping for
Lees verder

Grootouders voor het Klimaat - RES talk tijdens RES Congres
Grootouders voor het Klimaat - RES talk tijdens RES Congres Hollandse Kust (zuid) Alpha topside geïnstalleerd op de Noordzee Het offshore transformatorstation van het Alpha platform van Hollandse Kust (zuid) is op zondag 26 december jongstleden succesvol geïnstalleerd op de onderbouw in de Noordzee, zo'n 20 kilometer
Lees verder

Geslaagd project verduurzaming monumentale woningen
Geslaagd project verduurzaming monumentale woningen De energietransitie mag niet voorbijgaan aan eeuwenoude of monumentale panden. Bij een project in Drachten werd dat duidelijk gemaakt door de toepassing van voorzetwanden voor een betere isolatie. Dat scheelde voor de bewoners een hoop in comfort en geld.
Lees verder

ACM trekt leveringsvergunningen FENOR Energie definitief in
ACM trekt leveringsvergunningen FENOR Energie definitief in De ACM trekt de leveringsvergunningen van het failliete FENOR Energie definitief in. Budget Energie neemt alle klanten over. Wijzigingsbesluiten leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleingebruikers door FENOR Op 28 december 2021 heeft de ACM besloten
Lees verder

TankPro Jaaroverzicht (4): Personeelstekort groot probleem
TankPro Jaaroverzicht (4): Personeelstekort groot probleem In de zomermaanden bleek dat de personeelstekorten ook in de tankstationbranche onderwerp van gesprek zijn. Bedrijven gaan er ieder op hun eigen manier mee op, zo bleek uit een poll van TankPro. Dit gebeurde er nog meer in juli en augustus.  Vissers Energy Group breidde het netwerk uit met
Lees verder

"Goed luisteren naar wensen bewoner"
"Goed luisteren naar wensen bewoner" Paul Terwindt is in zijn werkzame leven altijd met energie in aanraking geweest. Eerst in de keramische industrie, en tijdens de tweede echte energiecrisis, met torenhoge olieprijzen van de jaren zeventig, werkte hij op het ministerie van Economische Zaken, afdeling energie en milieu. Toen in 2014...
Lees verder