Doorgaan naar hoofdcontent

Nederlandse Vereniging Vietnam @NederlandseVerenigingVietnam

Nederlandse Vereniging Vietnam @NederlandseVerenigingVietnam
TOT VOLGEND JAAR! 2021 loopt op z'n einde - en wat een jaar is het geweest! Wat begon met een verfrissende nieuwjaarsduik leidde tot een knallend Koningsnacht feest, een spectaculaire start van het EK Voetbal, waarna we met z'n allen in een harde lockdown terecht kwamen. Velen reisden naar...


Opening Jaar van de Molenaar
Nationaal. Datum: 15 januari 2022. Locatie: Zaandam. Prinses Beatrix opent het Jaar van de Molenaar tijdens de jubileumviering van het Gilde van de Vrijwillige Molenaars. Dit jaar viert het Gilde haar 50 jarig jubileum in het Zaans Museum in Zaandam. In Zaandam werd in 1972 het eerste...


MDBC Members - for - Members on Environmental Business


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.