Doorgaan naar hoofdcontent

Nog eens 500 ‘booster’-militairen komen eraan

Nog eens 500 'booster'-militairen komen eraan
Defensie zet nog eens 500 militairen extra in om de GGD te helpen bij het 'boosteren'. Eerder zijn al 1.500 militairen toegezegd in de COVID-hulpverlening.


Digitaal kerstbezoek minister en CDS aan troepen in Litouwen
Minister Henk Kamp en Commandant der Strijdkrachten generaal Onno Eichelsheim overbrugden vanmiddag bijna 1700 kilometer. Via een videoverbinding spraken ze hun waardering uit voor de inzet van Nederlandse militairen in Litouwen. Ze maken daar deel uit van de NAVO-troepenmacht enhanced Forward...


Op weg naar politieke stabiliteit in Roemenië en Nederland
Gelukkig hebben wij de laatste maand kunnen vaststellen dat er in drie landen nieuwe meerderheidscoalities zijn gevormd, dus  Roemenië, Duitsland en Nederland. Gelet op de sterke economische banden die genoemde drie landen met elkaar hebben en berichten in de Nederlandse media schaars zijn, geven...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.