Doorgaan naar hoofdcontent

NVDE over regeerakkoord: blij met doelen en duiten, snel vertalen naar daden

de Duurzame Wereld
NVDE over regeerakkoord: blij met doelen en duiten, snel vertalen naar daden
NVDE over regeerakkoord: blij met doelen en duiten, snel vertalen naar daden Het regeerakkoord bevat een stevige, wettelijke doelstelling voor CO2-reductie: -55 procent in 2030. Het nieuwe kabinet wil ook de bijbehorende maatregelen en budgetten leveren, en er zelfs op aansturen om wat speling te houden. ECCO Online
Lees verder

Fijne kerst en een waterstofrijk 2022! Kijk vlug welke kerstattentie we voor jullie hebben voorzien!
Fijne kerst en een waterstofrijk 2022! Kijk vlug welke kerstattentie we voor jullie hebben voorzien! The Renewable Heating & Cooling Alliance | PRESS RELEASE – EPBD: Decarbonise heating and cooling, future-proof the EU's building stock The post The Renewable Heating & Cooling Alliance | PRESS RELEASE – EPBD:
Lees verder

Bijdrage Woningbouwimpuls voor Pijnacker
Bijdrage Woningbouwimpuls voor Pijnacker Het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties heeft in de derde ronde van de Woningbouwimpuls een bedrag van 1,8 miljoen toegekend aan de gemeente Pijnacker-Nootdorp. Dit is bedoeld voor de versnelde bouw van projecten die voor het grootste deel uit woningen bestaan voor starters en...
Lees verder

Beantwoording Kamervragen over de toegankelijkheid van station Rotterdam Lombardijen
Beantwoording Kamervragen over de toegankelijkheid van station Rotterdam Lombardijen Beantwoording vragen over het bericht Brug over Prinses Margrietkanaal in Kootstertille onveilig bussen en vrachtverkeer moeten omrijden en Wijkertunnel (A9) op slot voor vrachtverkeer Actueel nieuws in jouw
Lees verder

Onderzoek – Hoe denken Nederlanders over natuur
Onderzoek – Hoe denken Nederlanders over natuur The Energy Performance Buildings Directive : What it is, what it can do, and why it is relevant for the solar heat sector What it is: The European Performance of Buildings Directive (EPBD) was first published in 2002 and it aims to renovate the building stock of the
Lees verder

Solar Heat Europe 2021 reflection & future ambition
Solar Heat Europe 2021 reflection & future ambition Ordinary General Assembly & Workshop At the beginning of the month, on December 3rd, Solar Heat Europe members, the Secretariat, and the Board of Directors gathered online for the Ordinary General Assembly 2021 which was followed by a workshop addressing solar thermal strategy and market...
Lees verder

Onze duurzame stroom voor de vierde keer op rij op nummer één.
Onze duurzame stroom voor de vierde keer op rij op nummer één. Onze duurzame stroom voor de vierde keer op rij op nummer één. Net als in 2018 , 2019  én 2020 staan we op nummer één met onze duurzame stroom. De Consumentenbond, Natuur & Milieu en Wise onderzoeken ieder jaar de duurzaamheid van stroomleveranciers. En wederom...
Lees verder

Promoting an adequate policy framework for solar heat | Public Consultations Updates
Promoting an adequate policy framework for solar heat | Public Consultations Updates For the past weeks, Solar Heat Europe (SHE) has submitted feedback to several public consultations by the European Commission. The details of the consultations, including their objectives, summary of responses, and links to the full documents, are detailed below:
Lees verder

Sluit je aan bij Klimaatcoalitie Stichtse Vecht en doe mee!
Sluit je aan bij Klimaatcoalitie Stichtse Vecht en doe mee! Inwoners van Stichtse Vecht verwachten meer actie op gebied duurzaamheid. Daarom is de Klimaatcoalitie Stichtse Vecht opgericht. Doel is meedenken en meedoen op gebied duurzaamheid als het gaat om oplossingen en ontwikkelrichtingen. Het college en de raad kunnen hiermee hun voordeel doen. '
Lees verder