Doorgaan naar hoofdcontent

Omzet bedrijven niet gedaald ondanks minder zakelijke vluchten

de Duurzame Wereld
Omzet bedrijven niet gedaald ondanks minder zakelijke vluchten
Omzet bedrijven niet gedaald ondanks minder zakelijke vluchten Uit een inventarisatie onder dertig internationaal opererende bedrijven in zes sectoren blijkt dat de omzet van bedrijven niet is gedaald, ondanks dat er fors minder zakelijk gevlogen is. Bij de zestien bedrijven, die transparant rapporteerden over hun vliegverkeer, daalde het aantal
Lees verder

Eerste Postcoderoos Dokkum
Eerste Postcoderoos Dokkum Doe mee.. Wat is een collectief zonnedak? De Energie Coöperatie ECODon willen samen met u de voormalig gemeente Dongeradeel verduurzamen en dat u profiteert van deze ontwikkeling. De eerste postcoderoos van Dokkum komt op het dak van Veenma Mechanisatie. In totaal plaatst de coöperatie 1040... Komt
Lees verder

ACM waarschuwt warmteleveranciers tarieven niet onnodig te verhogen
ACM waarschuwt warmteleveranciers tarieven niet onnodig te verhogen ACM heeft de maximale warmtetarieven voor 2022 vastgesteld. Warmtebedrijven mogen de verhoging van de tarieven niet gebruiken om meer winst te maken. Tarievenbesluit warmteleveranciers 2022 De Autoriteit Consument & Markt (ACM) heeft de volgende tarieven
Lees verder

Motie Partij voor de Dieren zorgt voor voorlopig verbod op verkoop grond datacenter Eerste energieneutrale station v...
Motie Partij voor de Dieren zorgt voor voorlopig verbod op verkoop grond datacenter Eerste energieneutrale station van Nederlan... Gemeenteraad stelt Transitievisie Warmte vast De gemeenteraad stelde op 21 december 2021 de Transitievisie Warmte vast. Unaniem. Nu komt het aan om door te pakken. Het liefst in samenspraak
Lees verder

Dit zijn de shortlists voor de Circular Awards 2022!
Dit zijn de shortlists voor de Circular Awards 2022! De Circular Awards zijn prijzen voor de meest impactvolle circulaire projecten en organisaties en worden georganiseerd door Het Versnellingshuis Nederland Circulair! en mogelijk gemaakt door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Deze awards worden uitgereikt in vier categorieën:
Lees verder

Verdere verkenning windenergie zoekgebied Avelingen
Verdere verkenning windenergie zoekgebied Avelingen In de Regionale Energie Strategie regio Alblasserwaard werken we aan zo veel mogelijk energie besparen en duurzame energie opwekken. Dit doen betrokken partijen onder andere door de mogelijkheden voor windenergie bij zoekgebied Avelingen verder te onderzoeken. Komende periode starten verdiepende...
Lees verder

De shortlists voor de Circular Awards 2022 zijn bekend!
De shortlists voor de Circular Awards 2022 zijn bekend! De Circular Awards zijn prijzen voor de meest impactvolle circulaire projecten en organisaties en worden georganiseerd door Het Versnellingshuis Nederland Circulair! en mogelijk gemaakt door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Deze awards worden uitgereikt in vier categorieën:
Lees verder

Lijstjestijd 2021: De (nog niet zo) best gelezen artikelen van dit jaar
Lijstjestijd 2021: De (nog niet zo) best gelezen artikelen van dit jaar De eerste naalden van de kerstboom zitten alweer in de stofzuiger, hoog tijd voor eindejaarlijstjes. In dit overzicht de 10 best gelezen artikelen, plus drie artikelen die de eenmansredactie graag nog eens opnieuw onder... Het bericht Lijstjestijd 2021: De (nog niet zo) best
Lees verder

Duurzaamheidsdoelen SDG als drijfveer voor versnelling
Duurzaamheidsdoelen SDG als drijfveer voor versnelling De laatste weken van 2021 stonden bij Duurzaam Gebouwd de Duurzaamheidsdoelen van de Verenigde Naties centraal. Naast een uitgebreid gratis digitaal magazine was er ook een Ronde Tafel SDG's met experts uit het werkveld van de bouw. Lansingerland: na 25 jaar eindelijk
Lees verder