Doorgaan naar hoofdcontent

Over de luchtkwaliteit in Diemen

de Duurzame Wereld
Over de luchtkwaliteit in Diemen
Over de luchtkwaliteit in Diemen Warmtenetwerk Harderwijk verwarmt toekomstige nieuwbouwwoningen in Waterfront Gemeente Harderwijk en Firan, onderdeel van netbeheerder Alliander, gaan samen Warmtenetwerk Harderwijk oprichten. Hiermee worden nieuwbouwwoningen in het Waterfront voorzien van duurzame warmte. Daarover
Lees verder

2022 wordt nog even doorbijten
2022 wordt nog even doorbijten Radicaal en realistisch kijken naar oplossingen die de wereld veiliger en eerlijker maken wordt de grote uitdaging voor 2022 en daarna. Het bericht 2022 wordt nog even doorbijten verscheen eerst op Duurzaamnieuws.       Livestream Expeditie Flevoland
Lees verder

ACM Telecommonitor derde kwartaal 2021
ACM Telecommonitor derde kwartaal 2021 De Telecommonitor laat de ontwikkelingen zien op het gebied van mobiele diensten, vaste telefonie, breedband, televisie en bundels. ACM Telecommonitor: aantal mobiele aansluitingen voor apparaten stijgt naar 8,8 miljoen De Telecommonitor over het derde kwartaal van 2021. Daarin staat
Lees verder

Kuster Energy neemt waterstoftankstation in gebruik
Kuster Energy neemt waterstoftankstation in gebruik Het grootste openbare waterstoftankstation van Europa is officieel in gebruik genomen. Klanten kunnen de duurzame brandstof sinds kort tanken aan de Braamtseweg op industrieterrein Wijnbergen in Doetinchem. De bouw van het station kwam binnen negen maanden tot stand. Voertuigen kunnen bij de...
Lees verder

Frituurvet verstopt riool rond Oud en Nieuw
Frituurvet verstopt riool rond Oud en Nieuw Minder dan de helft van de Nederlandse huishoudens kiest ervoor om frituurvet na het oliebollen bakken te recyclen. Traditiegetrouw gaan veel mensen met Oud en Nieuw oliebollen bakken. Het gebruikte frituurvet verdwijnt daarna nog vaak in de gootsteen of wc.… Read more › The post...
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over de fors hogere elektriciteits- en gasprijzen
Antwoorden op Kamervragen over de fors hogere elektriciteits- en gasprijzen Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius (EZK) geeft antwoord op de fors hogere elektriciteits- en gasprijzen. Het Tweede Kamerlid Bontenbal (CDA) heeft de vragen gesteld.       Accent energieonderzoek en -innovatie op energiebesparing industrie
Lees verder

TankPro Jaaroverzicht (3): Historische uitspraak tegen Shell
TankPro Jaaroverzicht (3): Historische uitspraak tegen Shell De maanden mei en juni waren relatief rustig. Terwijl er net een einde is gekomen aan de avondklok, bleken nieuwe coronamaatregelen nog ver weg te liggen. Toch waren het allesbehalve saaie maanden.  Alle locaties van Brand Oil worden omgekleurd naar Argos. Daarmee verdwijnt het merk uit
Lees verder

Accent energieonderzoek en -innovatie op energiebesparing industrie
Accent energieonderzoek en -innovatie op energiebesparing industrie In 2020 investeerde de rijksoverheid € 255 miljoen in energieonderzoek en -innovatie. Voorgaande jaren was dit voor een groot deel gericht op duurzame energiebronnen. Nu staat vooral energiebesparing centraal in de industrie en groeit de aandacht voor opwek en opslag van energie.
Lees verder

Instrument Transitiepaden Klimaatakkoord: Hoe toepasbaar is het in de praktijk?
Instrument Transitiepaden Klimaatakkoord: Hoe toepasbaar is het in de praktijk? Er is een groot tekort aan (technisch) personeel in de energiesector. Hoe gaan we hiermee om? Onderzoeksbureau Centerdata deed hiervoor een verkenning. Daarin zijn de overstapmogelijkheden in kaart gebracht vanuit andere sectoren. Het onderzoek is gedaan in opdracht van
Lees verder