Doorgaan naar hoofdcontent

Rotterdam en West-Australië babbelden over groene waterstof

de Duurzame Wereld
Rotterdam en West-Australië babbelden over groene waterstof
Rotterdam en West-Australië babbelden over groene waterstof Vertegenwoordigers van Havenbedrijf Rotterdam en de Australische deelstaat West-Australië hebben intenties uitgesproken over een samenwerking op het vlak van de productie, handel, opslag en verkoop van groene waterstof. Het Havenbedrijf Rotterdam beheert de grootste... Het bericht...
Lees verder

Winnaars Waterinnovatieprijs 2021 bekend
Winnaars Waterinnovatieprijs 2021 bekend Dit jaar werden de prijzen uitgereikt in categorieën die de grootste uitdagingen in de watersector centraal zetten: Aanpassen aan weersextremen, Gezond water en een gezonde bodem en Klimaatneutraliteit. Als vierde categorie werd het thema van het Waterinnovatiefestival toegevoegd: Het...
Lees verder

Steun voor agrarische sector bij uitdagingen en zorgen
Steun voor agrarische sector bij uitdagingen en zorgen Boeren in onze gemeente staan voor grote uitdagingen, die de hele samenleving raken. Van duurzamer voedsel produceren en verminderen van de stikstofuitstoot, tot bijdragen aan de overgang naar schone energie. De gemeente en de Cleantech Regio steunen ondernemers in de agrarische sector. Onder
Lees verder

Kamerbrief over periodiek onderzoek CBS naar familiebedrijven
Kamerbrief over periodiek onderzoek CBS naar familiebedrijven Minister Blok (EZK) informeert de Tweede Kamer over periodiek onderzoek CBS naar familiebedrijven. Aansluiting warmtenet Kersenboogerd kostenneutraal voor huurders Huurders van woningcorporatie Intermaris in de Hoornse wijk Kersenboogerd worden kostenneutraal
Lees verder

Working at Vandebron - Gianlunca's Story
Working at Vandebron - Gianlunca's Story Working at Vandebron - Sophie's story Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

GP Groot stoomt zich met NXT klaar voor toekomst vol waterstof
GP Groot stoomt zich met NXT klaar voor toekomst vol waterstof Bij het NXT-tankstation op het Alkmaarse bedrijventerrein De Boekelermeer wordt in april 2022 een waterstofinstallatie geplaatst. Daarmee wil GP Groot, waar het futuristische tankstationconcept onderdeel van is, zich alvast voorbereiden op de toekomst. Met NXT probeert het bedrijf een
Lees verder

"Veel mythes ontrafeld"
"Veel mythes ontrafeld" Zo typeerde 1 van de ruim vijftig deelnemers de avond over isolatie van woningen in de Slagenbuurt. Op 29 november vond deze avond van de werkgroep Energie uit Achterwillens online plaats. Doel was om geïnteresseerde bewoners kennis te laten delen en op weg te helpen met de  aanpak van de isolatie...
Lees verder

Doe de lek check
Doe de lek check Samen met onze dorpsgenoten gaan we op zoek naar kieren en naden in hun woning. De bewoners weten na de test hoe ze hun woning comfortabeler en warmer maken en meteen energie kunnen besparen. Wie vindt dat in deze tijd nou niet interessant? Vuig upcycled afval tot nieuwe producten Vuigmakers doet aan
Lees verder

Drie winnaars Winnovatie challenge STOWA
Drie winnaars Winnovatie challenge STOWA Onlangs hebben STOWA en Waternet de winnaars van hun Winnovatie challenge 'Warmte winnen en fosfor verwijderen uit oppervlaktewater: twee vliegen in een klap?' bekend gemaakt. Met de challenge wilde b... STOWA daagt je uit! Weet jij hoe we het terugwinnen van warmte uit
Lees verder