Doorgaan naar hoofdcontent

Ruim 2,7 miljoen Spanjaarden doen vrijwilligerswerk

Ruim 2,7 miljoen Spanjaarden doen vrijwilligerswerk
Ongeveer 2,7 miljoen mensen in Spanje verrichten vrijwilligerswerk, dat wil zeggen 6,4% van de Spaanse bevolking ouder dan 14 jaar, blijkt uit het rapport La Acción Voluntaria en 2021, van het Spaanse platform voor vrijwilligerswerk (PVE).


NVIC - Netherlands-Flemish Institute in Cairo @NVICairo


Manufacturing sales in September up 11.6% on year
Malaysia's manufacturing sales grew 11.6% in September 2021 to RM135.3 billion compared with the same month in 2020, said the Department of Statistics Malaysia. Sales value increased by 6.9% against the previous month, driven by the petroleum, chemical, rubber and plastic products subsector (29.2%)...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.