Doorgaan naar hoofdcontent

Shell rept voortaan van CO₂-compensatie in plaats van CO₂-neutraal

de Duurzame Wereld
Shell rept voortaan van CO₂-compensatie in plaats van CO₂-neutraal
Shell rept voortaan van CO₂-compensatie in plaats van CO₂-neutraal Shell en Annexum, aanbieder van vastgoedbeleggingen voor particulieren in onder andere supermarkten, gaan 120 Shell Recharge snellaadplaatsen bij 30 supermarkten bouwen in Nederland. Commissieverzoek VGR 15 ERTMS Actueel
Lees verder

Subsidie voor ondernemers die winkelgebied willen verbeteren
Subsidie voor ondernemers die winkelgebied willen verbeteren De provincie Noord-Holland stelt geld beschikbaar om de aantrekkelijkheid van winkelgebieden te verbeteren. Ondernemers kunnen de subsidie gebruiken om bijvoorbeeld leegstand terug te dringen, duurzame maatregelen te realiseren of een gezamenlijke webshop op te zetten.
Lees verder

Larense jongens vragen aandacht voor het klimaat
Larense jongens vragen aandacht voor het klimaat Cooper (9 jaar) en Luuk (8 jaar) uit groep 5A van Basisschool De Binckhorst - St.Jan hadden afgelopen dinsdag een belangrijke boodschap voor burgemeester Nanning Mol en wethouder Ton Stam. De 2 vrienden lazen in de raadzaal een zelfgeschreven brief voor. In de brief vragen de jongens aandacht voor...
Lees verder

IEA Africa University - World Energy Outlook 2021
IEA Africa University - World Energy Outlook 2021 Kamerbrief over toezending WRR rapport Opgave AI - De nieuwe systeemtechnologie Minister Blok (EZK) stuurt de Tweede Kamer het rapport van de WRR over de impact van kunstmatige intelligentie op maatschappelijke waarden: Opgave AI - De nieuwe systeemtechnologie.
Lees verder

Algemene ledenvergadering gaat niet door (andere vorm)
Algemene ledenvergadering gaat niet door (andere vorm) Ook dit jaar is het door de huidige corona maatregelen helaas niet mogelijk om de algemene ledenvergadering in fysieke vorm te laten plaatsvinden. Daarop krijgen alle […] Webinar 'Bouwen aan het vertrouwen in aardwarmteprojecten' Tot nu toe is aardwarmte in Nederland
Lees verder

Waterstof, iets voor mij?
Waterstof, iets voor mij? Lees dit toegankelijk artikel uit het BD: waterstofartikel Save the date! Jaarvergaderingen 2020 en 2021 Aan alle leden, Helaas hebben we door corona de geplande jaarvergadering over het boekjaar 2020 moeten uitstellen. We houden deze nu via Teams op donderdag 27 januari 2022 vanaf 2000 uur. Houd
Lees verder

Aanleg duurzaam warmtesysteem Vlieland in volle gang
Aanleg duurzaam warmtesysteem Vlieland in volle gang De aanleg van het duurzame warmtesysteem in de Duinwijck in Vlieland is na jaren van voorbereiding nu echt in volle gang. Eerder dit jaar werden de afleversets vervangen, en op dit moment wordt de waterbuffer geïnstalleerd. In juli 2022 gaan de 39 woningen definitief over op zonnewarmte.   Het...
Lees verder

Subsidie voor onderzoek naar duurzaam hergebruik monumenten
Subsidie voor onderzoek naar duurzaam hergebruik monumenten Eigenaren van monumenten kunnen een subsidie aanvragen om onderzoek te doen naar het duurzaam benutten van hun pand. Elektrisch rijden iets voor u? Uit de ANWB elektrisch rijden monitor 2021 blijkt dat de 'Total Costs of Ownership' van een e-auto nu voor het
Lees verder

Opbrengsten windmolens De Windvogel november 2021
Opbrengsten windmolens De Windvogel november 2021 Hoeveel stroom wekken de drie windmolens van De Windvogel op? In dit molenbericht dat maandelijks verschijnt, houden wij je op de hoogte over de prestaties van onze Gouwevogel, Appelvogel en Amstelvogel. De Gouwevogel heeft in november 36.680KWh geleverd bij een verwachting van 80.683...
Lees verder