Doorgaan naar hoofdcontent

Sneller duurzame luchtvaart door SAM|XL en TU Delft in regeling RDM

de Duurzame Wereld
Sneller duurzame luchtvaart door SAM|XL en TU Delft in regeling RDM
Sneller duurzame luchtvaart door SAM|XL en TU Delft in regeling RDM Deze week werd bekend dat er drie voorstellen zijn gehonoreerd door subsidieregeling R&D Mobiliteitssectoren waarbij fieldlab SAM|XL en de TU Delft (faculteit Luchtvaart– en Ruimtevaarttechniek) samen betrokken zijn. In totaal gaat het voor SAM|XL en de faculteit om 4.9
Lees verder

Duurzaamheidslening
Duurzaamheidslening KPMG geeft klimaat al vaste plek bij controle van beursgenoteerde ondernemingen KPMG geeft klimaat een prominente plek in controle van beursgenoteerde ondernemingen. Vanaf boekjaar 2021 neemt KPMG klimaat expliciet mee in de controleaanpak en accountantsverklaring. Ook wordt het klimaat een vast
Lees verder

Codewijzigingsvoorstel profielallocatie
Codewijzigingsvoorstel profielallocatie Voorstel tot verbetering van het proces van het samenstellen en het uitwisselen van meetgegevens door netbeheerders in voorbereiding op invoering van een nieuw proces waarbij gebruik wordt gemaakt van data uit slimme meters. Gemiddeld rendement warmtebedrijven is gedaald in 2019 en
Lees verder

Rendementsmonitor warmteleveranciers 2019 en 2020
Rendementsmonitor warmteleveranciers 2019 en 2020 De monitor geeft een weergave van de gemiddelde rendementen in de sector. Wethouder Kooiman luidt betonwerkzaamheden fietspaden in De vernieuwing van de fietspaden die wij in beheer en onderhoud hebben overgenomen van Staatsbosbeheer ligt goed op schema. Wethouder
Lees verder

Bouw mee!
Bouw mee! Samenstroom werkt aan een aantal mooie projecten: zonne-energie, duurzame en bindende projecten in de wijk, financiële en sociale participatie in en naar aanleiding van de 8 molens binnen windpark Greenport Venlo. Meer activiteiten die een combinatie van kwaliteit en continuïteit vragen en waarbij... Yes to 45% RES
Lees verder

Convenant glastuinbouwgemeenten voor Rotterdamse warmte
Convenant glastuinbouwgemeenten voor Rotterdamse warmte De gemeentelijke samenwerkingsverbanden Westland en Oostland hebben op 7 december een convenant ondertekend met Gasunie, provincie Zuid-Holland en het Rijk om samen te werken aan een aansluiting op WarmtelinQ. De zogenaamde WarmtelinQ is een leiding voor het transport van CO₂-vrije warmte van
Lees verder

Voorzitter FME: "Minimaal 100 miljoen extra nodig voor circulaire economie"
Voorzitter FME: "Minimaal 100 miljoen extra nodig voor circulaire economie" Op het FME symposium Circulaire Maakindustrie riep voorzitter Theo Henrar het toekomstig kabinet op om minimaal 100 miljoen extra te investeren in de circulaire economie. Dit kan 7,2 miljoen ton CO2 reduceren. Dat is maar liefst de helft van de opgave van de industrie!
Lees verder

Overstap naar vervoer over water komt op gang
Overstap naar vervoer over water komt op gang De overstap van bietenvervoer-over-de-weg naar vervoer-over-water, ontwikkelt zich tot een succes. Dat bleek bij het werkbezoek van gedeputeerde Maarten van Gaans en Maastrichts wethouder Gert-Jan Krabbendam (Klimaat & Energie en Mobiliteit) aan het vervoersbedrijf L'Ortye. Het is voor het eerst...
Lees verder

Overlijden Jaap Goos
Overlijden Jaap Goos Op 17 november jl. is  Jaap Goos overleden.  Hij was een van de initiatiefnemers van het eerste uur bij het opzetten van de Jirnsumer Enerzjy Koöperaasje en tot zijn overlijden was hij bestuursvoorzitter. Wij hebben hem gekend als een echte doener en doorzetter; gedreven, pragmatisch,... Verslag ALV 2021
Lees verder