Doorgaan naar hoofdcontent

Solarfields realiseert grootste zonnewarmtepark van Nederland: ‘Verbetering van positie in SDE++ noodzakelijk’

de Duurzame Wereld
Solarfields realiseert grootste zonnewarmtepark van Nederland: 'Verbetering van positie in SDE++ noodzakelijk'
Solarfields realiseert grootste zonnewarmtepark van Nederland: 'Verbetering van positie in SDE++ noodzakelijk' Begin volgend jaar starten Solarfields en K3 Delta met de bouw van Dorkwerd: het op twee na omvangrijkste zonthermiepark ter wereld, en het grootste van Nederland.       Natural Yachts: eerste
Lees verder

Week van de AfvalHelden in voorbereiding
Week van de AfvalHelden in voorbereiding Achter de schermen van O&O Fonds Geo, TLN, Vereniging Afvalbedrijven en NVRD vinden de voorbereidingen plaats voor de Week van de AfvalHelden, die gepland is van 7 tot en met 13 maart. De week was dit voorjaar een groot succes. Veel deelnemers, veel publiciteit en vooral veel waardering voor onze...
Lees verder

21 Dec 2021 | Story How wind power is transforming communities in Viet Nam
21 Dec 2021 | Story How wind power is transforming communities in Viet Nam Chefkoks luiden noodklok voor vruchtbare bodem Vandaag, de eerste dag van de winter, vragen 21 chefkoks, die werken met lokale, duurzame producten, aandacht voor een gezonde bodem. Deze koks weten als geen ander, dat een gerecht niet in de
Lees verder

Nieuwe infographic: aan de slag met een laadvisie en plaatsingsbeleid
Nieuwe infographic: aan de slag met een laadvisie en plaatsingsbeleid Heeft uw gemeente al een laadvisie en plaatsingsbeleid? In de NAL is afgesproken dat gemeenten die bij voorkeur in 2021 klaar hebben. Deze nieuwe infographic helpt u op weg. Lees meer over Nieuwe infographic: aan de slag met een laadvisie en plaatsingsbeleid
Lees verder

Het Glazen Huis van 3FM Serious Request 2021 is CO2-neutraal
Het Glazen Huis van 3FM Serious Request 2021 is CO2-neutraal Dit jaar zamelt 3FM met 3FM Serious Request geld in voor het Wereld Natuur Fonds zodat zij de regenwouden van Zuid-Amerika kunnen beschermen en herstellen. Gebieden die als een groen schild voor de aarde dienen en klimaatverandering tegengaan. Voor 3FM dus een belangrijke zaak om de
Lees verder

Achterhoek: stabiele geluksregio met flinke uitdagingen
Achterhoek: stabiele geluksregio met flinke uitdagingen De Achterhoek Board heeft de tweede Achterhoek Monitor gepubliceerd. Dit overzicht van feiten en cijfers over de economie en het leven in de Ach­terhoek is samengesteld door een team van onafhankelijke onderzoekers. In deze editie valt op dat de Achterhoek zich robuust en veerkrachtig toont ten
Lees verder

Oproep aan alle bedrijven in Gilze en Rijen: welke ondernemer krijgt een Groene Pluim? Meld je aan voor de Kerst!
Oproep aan alle bedrijven in Gilze en Rijen: welke ondernemer krijgt een Groene Pluim? Meld je aan voor de Kerst! Oproep aan alle bedrijven in Baarle-Nassau: welke ondernemer krijgt een Groene Pluim? Meld je aan voor de Kerst! Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele
Lees verder

Vogellanden verduurzaamt met hulp van provincie
Vogellanden verduurzaamt met hulp van provincie The post Vogellanden verduurzaamt met hulp van provincie appeared first on Nieuwe Energie Overijssel.       Terugblik 2021: De digitale weg naar de Regionale Energiestrategie 1.0 Een energietransitie maak je niet alleen. Dat doe je samen. Als Metropoolregio
Lees verder

Infographic Laadvisie en plaatsingsbeleid
Infographic Laadvisie en plaatsingsbeleid Heeft uw gemeente al een laadvisie en plaatsingsbeleid? Dit is de basis voor een toegankelijke, betaalbare, betrouwbare en veilige laadinfrastructuur voor elektrische voertuigen in uw gemeente. De infographic helpt u op weg in maximaal 3 stappen. Lees meer over Infographic Laadvisie en...
Lees verder