Doorgaan naar hoofdcontent

Solora: ‘Het avontuur begint pas als het zonne-energiesysteem gebouwd is’

de Duurzame Wereld
Solora: 'Het avontuur begint pas als het zonne-energiesysteem gebouwd is'
Solora: 'Het avontuur begint pas als het zonne-energiesysteem gebouwd is' 'Het avontuur begint pas als het zonne-energiesysteem gebouwd is', aldus Tim Weyens van Solora. 'Alle zonne-energiesystemen hebben serieus onderhoud nodig. Daar kun je je heel gemakkelijk in verslikken.' Datawattch: 'Residentiële markt voor
Lees verder

SPIE realiseert 'Laden op Zon' voor Rijkswaterstaat
SPIE realiseert 'Laden op Zon' voor Rijkswaterstaat SPIE start onder de noemer 'Laden op Zon' met de realisatie van 400 laadpalen, 77 energiemanagementsystemen en meer dan 3000 zonnepanelen op de locaties van Rijkswaterstaat. Dit is een belangrijke stap in de ambitie van Rijkswaterstaat om in 2030 volledig 50 jaar Milieubeleid
Lees verder

Decennia aan telreeksen Vogelrichtlijnsoorten geanalyseerd
Decennia aan telreeksen Vogelrichtlijnsoorten geanalyseerd Voor het eerst is alle beschikbare data over het hele beheergebied van Rijkswaterstaat Midden-Nederland samenvat in het rapport Actualisatie Doeluitwerking Vogelrichtlijnsoorten IJsselmeergebied 2020 . ACM onthult oplossing middels congestiemanagement Zeewolde
Lees verder

Ruim € 90 miljoen budget in totaal voor SEPP in 2022
Ruim € 90 miljoen budget in totaal voor SEPP in 2022 Het budget voor de Subsidieregeling Elektrische Personenauto's Particulieren (SEPP) is met € 91,4 miljoen in 2022 fors hoger dan in 2021. G7 launch pledge for business action towards a sustainable and resilient food system On December 16 2021, the G7 launched the
Lees verder

G7 launch pledge for business action towards a sustainable and resilient food system
G7 launch pledge for business action towards a sustainable and resilient food system On December 16 2021, the G7 launched the Sustainable Supply Chain Initiative convening global food and agriculture companies to pledge to improve the environmental, social and nutritional impact of their operations and supply chains. The objective is to
Lees verder

Waterbedrijf ook warmtebedrijf?
Waterbedrijf ook warmtebedrijf? Drinkwaterbedrijf Dunea heeft een eigen warmtebedrijf opgericht voor de winning van thermische energie uit drinkwater (TED). Dunea Warmte & Koude is betrokken bij verschillende projecten waaronder de warmtevoorziening voor een toekomstige wijk met 8000 woningen in de gemeente Zuidplas.   "Hele...
Lees verder

Animatie: Waar hebben we het over als we 'verbinden van opgaven' noemen?
Animatie: Waar hebben we het over als we 'verbinden van opgaven' noemen? Kamerbrief over publicatie documenten van Wob-verzoek beleidsrijke begroting klimaat Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius (EZK – Klimaat en Energie) informeert de Tweede Kamer over openbaar gemaakte documenten van een Wob-besluit over het pakket aan
Lees verder

Marktupdate week 49: Prijzen gaan maar omhoog en omhoog!!
Marktupdate week 49: Prijzen gaan maar omhoog en omhoog!! De energiemarkt verandert continu, daarom praten wij je bij en blikken wij alvast vooruit op volgende week. Terugblik op de afgelopen week Gas eurcent/m3 8 dec 20 dec Elektra in… Lees verder op Marktupdate week 49: Prijzen gaan maar omhoog en omhoog!! Waterstof:
Lees verder

New executive secretary EERA
New executive secretary EERA At the end of November 2021, the members of the European Electronic Recyclers Association (EERA) were told that Lida Dik, their Executive Secretariat, was leaving. She has performed marvellously for EERA and all of the members over the last almost 9 years and has all the best wishes of everyone for...
Lees verder