Doorgaan naar hoofdcontent

Staatsecretaris neemt eerste exemplaar Gedragscode Zon op grote daken in ontvangst

de Duurzame Wereld
Staatsecretaris neemt eerste exemplaar Gedragscode Zon op grote daken in ontvangst
Staatsecretaris neemt eerste exemplaar Gedragscode Zon op grote daken in ontvangst Holland Solar heeft staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius het eerste exemplaar van de gedragscode zon op grote daken overhandigd. Zij hoopt dat de gedragscode de standaard wordt voor grote zonnedaken. Kamervragen D66 over kansen en risico's
Lees verder

Blik terug op het Duurzame & Gezonde Scholen Congres
Blik terug op het Duurzame & Gezonde Scholen Congres Op 10 november kwamen we in Eindhoven bij elkaar om de volgende stappen voor gezonde en duurzame scholen te concretiseren tijdens het Duurzame & Gezonde Scholen Congres. Heb je deze dag gemist of wil je nog even terugblikken? Bekijk hier het videoverslag.
Lees verder

Bij Green Planet wordt snelladen mogelijk gemaakt door LV Trading, Omexom en van Dorp
Bij Green Planet wordt snelladen mogelijk gemaakt door LV Trading, Omexom en van Dorp Green Planet krijgt een uniek eigen 10.000 volt-net. Het elektriciteitsnet maakt het snelladen met vele snelladers met extra veel vermogen bij het multifuel tankstation mogelijk, ook wanneer er de komende jaren nog snellere laders komen. Ter vergelijking:
Lees verder

RVO: verlaag minimale investeringsbedrag van subsidie voor verduurzaming bij sportclubs
RVO: verlaag minimale investeringsbedrag van subsidie voor verduurzaming bij sportclubs De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) wil dat het minimale drempelbedrag van 5.000 euro subsidie voor de amateursport om hun accommodaties te verduurzamen met bijvoorbeeld zonnepanelen verlaagd wordt. Reizende tentoonstelling:
Lees verder

Intrekking leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door Kleinverbruik Energie der Nederlanden
Intrekking leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door Kleinverbruik Energie der Nederlanden De Autoriteit Consument en Markt (ACM) heeft op 1 december 2021 namens de Minister van Economische Zaken en Klimaat de leveringsvergunningen van Kleinverbruik Energie der Nederlanden B.V. voor het leveren van elektriciteit en gas aan
Lees verder

Persbericht windpark 22 oktober 2021
Persbericht windpark 22 oktober 2021 Windpark Greenport Venlo zal uit 8 turbines bestaan met een gezamenlijk vermogen van 36 MW en wordt gebouwd op bedrijvenpark Greenport Venlo. Het windpark zal een jaarlijkse hoeveelheid groene stroom opwekken die gelijk staat aan het verbruik van ca. 30.000 huishoudens. Energievriend helpt
Lees verder

MVO Nederland benoemt Stientje van Veldhoven en Lynn Zebeda tot lid in Raad van Toezicht
MVO Nederland benoemt Stientje van Veldhoven en Lynn Zebeda tot lid in Raad van Toezicht ... Anode Energie vraagt faillissement aan, ACM trekt vergunning in Energiebedrijf Anode Energie gaat zijn faillissement aanvragen. De Autoriteit Consument & Markt heeft daarom besloten de leveringsvergunning in te trekken. De circa
Lees verder

Wereldwijde prijzen voor transport containers stabiliseren
Wereldwijde prijzen voor transport containers stabiliseren De wereldwijde prijzen voor het transport van containers lijken zich te stabiliseren. De World Container Index (WCI), een samenstelling van containertarieven op 8 belangrijke routes, is in november geconsolideerd. SDE+(+) Subsidie; een uitgebreide uitleg Sinds
Lees verder

Aquathermie in praktijk
Aquathermie in praktijk Vanuit onderzoeksprogramma WarmingUP, waar STOWA aan deelneemt, zijn de algemene en technische eigenschappen van aquathermiesystemen in kaart gebracht. Het onderzoek laat zien hoe gerealiseerde aquat... Aquathermie: hoe regel je het? Hoe bepaal je als gemeente, waterschap of provincie je positie in
Lees verder