Doorgaan naar hoofdcontent

Subsidie voor meer schone en emissieloze machines in de (water)bouw

de Duurzame Wereld
Subsidie voor meer schone en emissieloze machines in de (water)bouw
Subsidie voor meer schone en emissieloze machines in de (water)bouw Ook kunnen ze subsidie krijgen voor de ombouw of aanpassing van hun materieel van diesel naar waterstof of elektrisch. Dat is goed in de strijd tegen de stikstofproblemen die de bouw soms stilleggen. En voor onze gezondheid en het milieu.… Read more › The post Subsidie voor meer...
Lees verder

Codewijzigingsvoorstel Voorkomen Ongewenst Balanceringsgedrag
Codewijzigingsvoorstel Voorkomen Ongewenst Balanceringsgedrag Onlangs heeft Netbeheer Nederland het Codewijzigingsvoorstel Voorkomen Ongewenst Balanceringsgedrag naar de representatieve organisaties van partijen op de gasmarkt gestuurd ter bespreking in een vergadering van het Gebruikersplatform elektriciteits- en gasnetten (GEN) op 16 december 2021
Lees verder

Amsterdam sluit duizenden woningen aan op lokale warmtenet
Amsterdam sluit duizenden woningen aan op lokale warmtenet De gemeente Amsterdam gaat de komende jaren duizenden woningen versneld aardgasvrij maken door ze aan te sluiten op een warmtenet. Het gaat om woningen die maximaal 200 meter van een bestaand warmtenet af liggen. Deze huizen stoten daardoor straks tot 60 procent minder CO2 uit. De eerste
Lees verder

Nieuwe R&D en innovatieagenda van de ECCM-commissie voor een CO2-neutrale industrie aangeboden aan DG Focco Vijselaar...
Nieuwe R&D en innovatieagenda van de ECCM-commissie voor een CO2-neutrale industrie aangeboden aan DG Focco Vijselaar van het ministerie van Economische Zaken & Klimaat. Vandaag heeft de ECCM commissie –vertegenwoordigd door Richard van de Sanden en Klaas Jan Schouten– haar advies aangeboden aan DG Focco Vijselaar van EZK en de topsector boegbeelden
Lees verder

Themamiddag 'Energietransitie: denken in de breedte én in de diepte!' levert interessante inzichten op
Themamiddag 'Energietransitie: denken in de breedte én in de diepte!' levert interessante inzichten op Op donderdag 2 december organiseerde Branchevereniging Bodemenergie de online Themamiddag 'Energietransitie: denken in de breedte én in de diepte!', waar veel collega's uit de gehele keten aan deelnamen. Het feit […]
Lees verder

Drenthe zet in op bos voor de toekomst
Drenthe zet in op bos voor de toekomst Provincie Drenthe draagt 100.000 euro bij aan de uitvoering van 'Plan Boom'. De komende vier jaar planten Natuur en Milieufederatie Drenthe, Landschapsbeheer Drenthe en vrijwilligers onder de noemer 'Plan Boom' 500.000 tot 1 miljoen bomen in Drenthe: in dorpen en steden, het landschap,...
Lees verder

Showroom Duurzaam Bouwloket op 17 december bij Helderse Vallei
Showroom Duurzaam Bouwloket op 17 december bij Helderse Vallei Community of Practice: aan de slag met CSRD ... Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

SolarPower Europe launches industry-first Lifecycle Quality Best Practice Guidelines
SolarPower Europe launches industry-first Lifecycle Quality Best Practice Guidelines The solar industry has experienced spectacular growth over the last decade – in parts of Europe, it looks set to triple current capacity by 2030. While the market takes advantage of this unprecedented opportunity for growth, the challenge now is how to ensure the
Lees verder

Holland Malt realiseert eerste emissievrije mouterij ter wereld in Eemshaven
Holland Malt realiseert eerste emissievrije mouterij ter wereld in Eemshaven Holland Malt start vandaag met de realisatie van een emissievrije mouterij in Eemshaven, provincie Groningen. Door een nieuw, innovatief warmtesysteem maakt ze voor het moutproces niet langer gebruik van fossiele brandstoffen, biomassa of andere energiebronnen die voor
Lees verder