Doorgaan naar hoofdcontent

Tarieven grootverbruikers stijgen komend jaar 9 tot 15 procent door verzwaren hoogspanningsnet

de Duurzame Wereld
Tarieven grootverbruikers stijgen komend jaar 9 tot 15 procent door verzwaren hoogspanningsnet
Tarieven grootverbruikers stijgen komend jaar 9 tot 15 procent door verzwaren hoogspanningsnet Klanten van TenneT met een grootverbruikersaansluiting voor elektriciteit moeten in 2022 een 9 of 15 procent hoger tarief betalen. Dat is afhankelijk van aansluiting op het extrahoogspanningsnet of hoogspanningsnet. Huishoudens
Lees verder

De WKO-bodemenergietool uitgebreid met de "Interessepeiler"
De WKO-bodemenergietool uitgebreid met de "Interessepeiler" De WKO-bodemenergietool laat zien waar zich geregistreerde bodemenergiesystemen bevinden. Je kunt bovendien een scan maken waarmee je bepaalt of op een locatie een open- of gesloten bodemenergiesysteem aangelegd mag worden. De interessepeiler laat zien waar interesse is in bodemenergie....
Lees verder

Voortgangsbrief Smart mobility 2021
Voortgangsbrief Smart mobility 2021 Ministerie publiceert nieuwe versie van wetsvoorstel Energiewet Het ministerie van Economische Zaken en Klimaat heeft een herziene versie van het wetsvoorstel voor de Energiewet gepubliceerd. Daarin zijn de tientallen reacties uit de internetconsultatie verwerkt.
Lees verder

Nieuwe shop en bakery tankstation TotalEnergies Boekelermeer
Nieuwe shop en bakery tankstation TotalEnergies Boekelermeer De shop van tankstation TotalEnergies Boekelermeer aan de Smaragdweg 1 in Alkmaar is verbouwd. De shop heeft een totale make-over gekregen en is voorzien van de shopformule Café Bonjour waarbij […] SodM geeft nu zelf opdracht voor verwijderen afvalstoffen
Lees verder

Implementatie verbeterde coördinatieoplossing voor internationale aanpak security of supply.
Implementatie verbeterde coördinatieoplossing voor internationale aanpak security of supply. Samen met andere Europese TSO's van de 'Core capaciteitsberekeningsregio' (Core CCR) heeft TenneT een belangrijke stap gezet voor de ruggengraat van de Europese market van de toekomst: de "Improved… Veelgestelde vragen over einde
Lees verder

Windmolens officieel overgedragen aan Nieuwleusen Synergie
Windmolens officieel overgedragen aan Nieuwleusen Synergie Windmolens officieel overgedragen aan Nieuwleusen Synergie Begin deze week vond de formele overdracht plaats van de twee windmolens van Nieuwleusen Synergie. Dat gebeurde tijdens een korte bijeenkomst bij de turbine aan de Meentjesweg, waar de verschillende partijen de overdracht
Lees verder

Dringende oproep: blijf veilig samen doorwerken
Dringende oproep: blijf veilig samen doorwerken Onderzoeksbureau Syntraal: Merenwijk kan woningen verwarmen met bronnet Onderzoeksbureau Syntraal onderzocht in opdracht van de gemeente Leiden wat je in de Merenwijk voor opties hebt om woningen met lokale bronnen te verwarmen óf te koelen. Ons hoofd Kennis & Techniek
Lees verder

Primeur drijvend zonnepark volledig in lokaal eigendom in Friesland
Primeur drijvend zonnepark volledig in lokaal eigendom in Friesland Om de energietransitie te versnellen is natuurlijk draagvlak in de omgeving essentieel is. Dit is ook nadrukkelijk opgenomen in het Klimaatakkoord waarin gestreefd wordt naar 50% lokaal eigendom. Op 30... Het bericht Primeur drijvend zonnepark volledig in lokaal eigendom in
Lees verder

Boekentip: Omarm de Chaos!
Boekentip: Omarm de Chaos! We bevinden ons op een kantelpunt in de geschiedenis van de mensheid. COVID-19. Klimaatverandering. Verlies aan biodiversiteit. Na het laatste rapport van het klimaatpanel… Warmtecamera wandeling: inzicht in isolatie van jouw huis De vrijwilligers van Duurzaam Craneveer zijn weer op pad om
Lees verder