Doorgaan naar hoofdcontent

Teerhoudend asfalt volledig circulair

de Duurzame Wereld
Teerhoudend asfalt volledig circulair
Teerhoudend asfalt volledig circulair 9 december 2021 Op 16 oktober 2021 is teerhoudend asfaltgranulaat (TAG) in Nederland wettelijk geclassificeerd als gevaarlijke afvalstof. Dit is gebeurd met het in werking treden van de Regeling van de Staatssecretaris van Infrastructuur en Waterstaat tot wijziging van de Regeling Europese...
Lees verder

Voorbereiden in de praktijk met nieuwe Netcode elektriciteit
Voorbereiden in de praktijk met nieuwe Netcode elektriciteit Naar verwachting zal begin 2022 een nieuwe Netcode elektriciteit van de Autoriteit Consument & Markt (ACM) ingaan. Liander gaat hiervoor al in vier pilotgebieden congestiemanagementonderzoek doen op basis van die... Nieuw knelpunt op het elektriciteitsnet in
Lees verder

Regionale Adaptatie Strategie moet helpen klimaatverandering het hoofd te bieden
Regionale Adaptatie Strategie moet helpen klimaatverandering het hoofd te bieden Op 7 december hebben de colleges van de gemeenten De Wolden, Hoogeveen, Meppel, Midden-Drenthe, Steenwijkerland en Westerveld, de provincie Drenthe en het dagelijks bestuur van waterschap Drents Overijsselse Delta de Regionale Adaptatie Strategie (RAS) en
Lees verder

Shell gaat 120 snelladers plaatsen bij supermarkten
Shell gaat 120 snelladers plaatsen bij supermarkten Shell gaat samen met de Amsterdamse vastgoedbelegger Annexum 120 snelladers plaatsen bij dertig Nederlandse supermarkten. De eerste van die Shell Recharge-laadpalen worden in 2022 geïnstalleerd.   Volgens Shell krijgen klanten met een elektrisch voertuig zo het gemak om op te laden op een...
Lees verder

Coöperatieve aanpak leidt tot draagvlak voor de energietransitie
Coöperatieve aanpak leidt tot draagvlak voor de energietransitie Wat heeft Hoom praktisch bijgedragen aan de energietransitie?"Hoom heeft in de afgelopen vijf jaar een prachtig uitvoeringspakket opgezet. Ze hebben bewoners bij elkaar gebracht rond de behoefte aan praktische ondersteuning bij de verduurzaming van hun woningen. Die gereedschapskist is
Lees verder

Afvalbeheerbijdrage Airco's & Warmtepompen 2021-2022
Afvalbeheerbijdrage Airco's & Warmtepompen 2021-2022       Update Helpdesk Corona Bouw & Techniek       Kamerbrief Verslag Raad Algemene Zaken (RAZ) voor de ministers verantwoordelijk voor Cohesiebeleid 18 november 2021 Minister Blok (EZK) stuurt de Eerste Kamer het
Lees verder

"Doel energiestrategieën 2030 is haalbaar"
"Doel energiestrategieën 2030 is haalbaar" De doelstelling voor duurzame energieopwekking in de provincies van 35 terawattuur (miljard kilowattuur) in 2030 is haalbaar. Maar daaraan zijn wel wat voorwaarden verbonden. Dat blijkt uit twee publicaties die vandaag de voortgang in de Regionale Energiestrategieën (RES) schetsen.
Lees verder

Kamerbrief Verslag Raad Algemene Zaken (RAZ) voor de ministers verantwoordelijk voor Cohesiebeleid 18 november 2021
Kamerbrief Verslag Raad Algemene Zaken (RAZ) voor de ministers verantwoordelijk voor Cohesiebeleid 18 november 2021 Minister Blok (EZK) stuurt de Eerste Kamer het verslag van de Raad Algemene Zaken (RAZ) voor de EU-ministers verantwoordelijk voor het Cohesiebeleid, die plaatsvond op 18 november 2021. De Tweede Kamer heeft eenzelfde brief gekregen.
Lees verder

Terugblik Meet & Greet trainees
Terugblik Meet & Greet trainees The post Terugblik Meet & Greet trainees appeared first on Nieuwe Energie Overijssel. Klimaatmoties in Tweede Kamer vandaag Bij het tweeminutendebat Klimaat en Energie op 9 december zijn verschillende moties ingediend. Zo vraagt Boucke (D66) om de stimulering van industriële elektrificatie
Lees verder