Doorgaan naar hoofdcontent

Testen DEKRA wijzen uit: connectoren 8 fabrikanten kunnen veilig...

de Duurzame Wereld
Testen DEKRA wijzen uit: connectoren 8 fabrikanten kunnen veilig...
Testen DEKRA wijzen uit: connectoren 8 fabrikanten kunnen veilig... Testen DEKRA wijzen uit: connectoren 8 fabrikanten kunnen veilig gecombineerd worden met MC4-connectoren Stäubli Connectoren van 8 verschillende fabrikanten zijn veilig te combineren met MC4-connectoren van Stäubli. Dat blijkt uit een... Testen DEKRA
Lees verder

Prefab vult bouwopgave versneld in
Prefab vult bouwopgave versneld in In de komende tien jaar moet er veel gebeuren in de woning- en utiliteitsbouw. We zeggen vaarwel tegen aardgas, we dringen de CO2-uitstoot fors omlaag en zorgen voor energieneutrale of zelfs energieleverende gebouwen. Snelheid maken om deze enorme bouwopgave in te vullen is cruciaal, maar is de...
Lees verder

Biobrandstoffenmarkt blijft groeien in coronajaar 2020
Biobrandstoffenmarkt blijft groeien in coronajaar 2020 Ondanks de reisrestricties en logistieke beperkingen vanwege COVID-19 bleek de biobrandstoffenmarkt in 2020 in staat om de internationale handel in grondstoffen en biobrandstoffen voort te zetten. Dit is belangrijk omdat veel biobrandstoffen voor een groot deel bestaan uit afvalstoffen die uit
Lees verder

Campagne: Brandgevaarlijke producten niet bij het oudpapier
Campagne: Brandgevaarlijke producten niet bij het oudpapier Met de feestdagen voor de deur worden de kerstkaarten weer verstuurd. Dat is goed nieuws voor de branche, want deze komen weer bij het oudpapier. Minder goed nieuws is dat er regelmatig kaarten tussen zitten die een kerstliedje afspelen wanneer je ze open slaat. Deze kaarten bevatten een
Lees verder

Reis virtueel naar Nigeria op 17 februari 2022
Reis virtueel naar Nigeria op 17 februari 2022 Tijdens een virtuele verkenningsmissie naar Nigeria op 17 februari 2022 worden ondernemers geïnformeerd over zakelijke kansen in Afrika's grootste economie. Tevens wordt er stilgestaan bij het enorme aanbod aan hoogopgeleid talent in Nigeria, en de potentiële match met arbeidstekorten in Nederland.
Lees verder

ACM onthult nieuwe spelregels voor congestiemanagement Zeewolde stemt voor komst datacentrum Meta Stroomverbruik data...
ACM onthult nieuwe spelregels voor congestiemanagement Zeewolde stemt voor komst datacentrum Meta Stroomverbruik datacenter Zeew... Chaam werkt aan haar toekomst Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Gratis 40 uur HR-advies dankzij Techniek Coalitie Brabant
Gratis 40 uur HR-advies dankzij Techniek Coalitie Brabant       Fijne feestdagen en een energiek 2022! Vrijstad Energie kijkt tevreden terug op deze hoogtepunten in 2021: Zonneproject Den Heuvel is 'uitverkocht'. Dankzij 100 deelnemers kunnen we in 2022 zonnepanelen plaatsen op daken en veld van Stal Den
Lees verder

Rotterdamse bedrijven en Porthos sluiten contracten voor transport en opslag CO2
Rotterdamse bedrijven en Porthos sluiten contracten voor transport en opslag CO2 Air Liquide, Air Products, ExxonMobil en Shell hebben de definitieve contracten met Porthos getekend voor transport en opslag van CO2. De bedrijven willen vanaf 2024 samen jaarlijks 2,5 Mton CO2 van hun installaties in Rotterdam afvangen. Porthos, een joint venture van
Lees verder

HET deelauto nu ook in Kerkelanden
HET deelauto nu ook in Kerkelanden HET deelauto is geland in Kerkelanden! In Hilversum rijden nu twaalf elektrische HET deelauto's, met meer dan 220 rijders. En nu dus ook in Kerkelanden.  Het gaat om twee auto's... Invloed (preventieve) handhaving op zwerfafvalgedrag Studenten van MBO Amersfoort School voor
Lees verder