Doorgaan naar hoofdcontent

Uitstel van bouw biokerosinefabriek in Delfzijl

de Duurzame Wereld
Uitstel van bouw biokerosinefabriek in Delfzijl
Uitstel van bouw biokerosinefabriek in Delfzijl SkyNRG, een consortium van KLM, SHV Energy, Shiphol en Shell, presenteerde in 2019 het plan... Het bericht Uitstel van bouw biokerosinefabriek in Delfzijl verscheen eerst op Recycling Nederland. 'Data en persoonlijk komen bij ons samen' 29 december 2021 Nieuwsbericht 'Blijven
Lees verder

Nieuwe algemeen directeur RDW: Jantina Woudstra
Nieuwe algemeen directeur RDW: Jantina Woudstra Jantina Woudstra volgt per 1 april 2022 Ab van Ravestein op als algemeen directeur van de RDW en is benoemd voor 4 jaar. Extreme E, waterstof en Lewis Hamilton Rally rijden met elektrische auto's gebeurt in de Extreme E, waarin ook Lewis Hamilton een eigen team heeft. Komt
Lees verder

Gezocht: klimaatpositief Natuurhuis
Gezocht: klimaatpositief Natuurhuis Ballast Nedam Development nodigt partijen uit deel te nemen aan een competitie voor een klimaatpositief Natuurhuis dat bereikbaar is voor een groot publiek. De lancering van deze competitie wordt vergezeld van een pilotproject in het Brabantse Heeze, waarbij volop ingezet gaat worden op woningen...
Lees verder

PlasticRoad op basis van gerecycled plastic.
PlasticRoad op basis van gerecycled plastic. De PlasticRoad bestaat uit een prefab, modulaire en holle wegconstructie op basis van gerecycled plastic.... Het bericht PlasticRoad op basis van gerecycled plastic. verscheen eerst op Recycling Nederland. Copy of: Netwerkevent: De Partner Meet-up ...
Lees verder

Stijgende energierekening deels gecompenseerd
Stijgende energierekening deels gecompenseerd Huishoudens en bedrijven krijgen in 2022 korting op hun stijgende energierekening. Een huishouden met een gemiddeld energieverbruik betaalt volgend jaar ruim € 400 minder aan energiebelasting. Ondanks die compensatie gaan de meeste huishoudens in 2022 meer betalen voor energie. Het kabinet trekt...
Lees verder

Jonge wetenschappers reizen met driemaster Darwin achterna
Jonge wetenschappers reizen met driemaster Darwin achterna Aan boord van de Oosterschelde doen de jongeren onderzoek en experimenten en geven ze lezingen. Mentoren zoals een groep wereldberoemde wetenschappers en lokale NGO's worden aan de deelnemers gekoppeld, delen hun netwerk, geven feedback. Het bericht Jonge wetenschappers reizen met driemaster..
Lees verder

Productie hernieuwbare energie groeit met 13% in 2021
Productie hernieuwbare energie groeit met 13% in 2021 Het bericht Productie hernieuwbare energie groeit met 13% in 2021 verscheen eerst op Energiek Velsen.       Energiebespaartip: ledverlichting Je gloei- en halogeenlampen vervangen door ledlampen is een goede zet, zelfs als je lampen nog goed werken. Een
Lees verder

Vanaf 1 januari 2022 meer subsidie voor isolatie en warmtepomp
Vanaf 1 januari 2022 meer subsidie voor isolatie en warmtepomp Per 1 januari gelden nieuwe subsidieregels als je je woning wilt verduurzamen. Vanaf dan krijg je, als je twee verduurzamingsmaatregelen neemt, niet 20% van de kosten vergoed, maar 30%. Onder verduurzamingsmaatregelen worden isolatie gerekend (vloer-, dak-, spouwmuurisolatie of HR++glas)
Lees verder

Change Short Stories: Hoe krijgen we oude huizen van het gas af?
Change Short Stories: Hoe krijgen we oude huizen van het gas af? Aardgas: we moeten er vanaf, maar het is wel heel comfortabel. En voor veel gebouwen lijkt het op dit moment de enige optie. Hoe krijgen we bijvoorbeeld oudere huizen van het gas af? We vroegen het aan Michiel van den Berg, CEO van warmtebedrijf Eteck, in onze podcast Change Short
Lees verder