Doorgaan naar hoofdcontent

Unieke Scania LNG-trucks met kraakpersopbouw voor Maton Groep

de Duurzame Wereld
Unieke Scania LNG-trucks met kraakpersopbouw voor Maton Groep
Unieke Scania LNG-trucks met kraakpersopbouw voor Maton Groep Maton Groep, gevestigd in Waalwijk, neemt drie unieke Scania kraakperswagens uit de L-serie op LNG in gebruik. Hiermee zet het servicebedrijf voor containerservice en recycling een stap dichterbij het realiseren van haar duurzaamheidsambities. Bas Oprins, directeur: "Er zijn niet
Lees verder

Aksi untuk mengimplementasikan Transisi Energi Bersih yang Berpusat Pada Manusia
Aksi untuk mengimplementasikan Transisi Energi Bersih yang Berpusat Pada Manusia Action for Implementing People-Centred Clean Energy Transitions Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Eerste tweedehands panelen gelegd in Amsterdam SDE++: ruim twee keer meer subsidie aangevraagd dan beschikbaar Pilot ...
Eerste tweedehands panelen gelegd in Amsterdam SDE++: ruim twee keer meer subsidie aangevraagd dan beschikbaar Pilot met commerc... Remarks by IPCC Chair during the opening of ICOMOS / IPCC / UNESCO Co-Sponsored meeting CHECK AGAINST DELIVERY Remarks by IPCC Chair Hoesung Lee during the opening of ICOMOS / IPCC /
Lees verder

Online bijeenkomst over warmtepompen
Online bijeenkomst over warmtepompen Maandag 13 december om 19.30 uur is er weer een online bijeenkomst van Veldhoven Duurzaam. Deze keer gaat het over warmtepompen. Ook dit is weer een bijeenkomst waar u tips krijgt waarmee u geld kunt besparen. Daarnaast kunt u vragen stellen aan (ervarings)deskundigen. U bent van harte welkom om...
Lees verder

GIGA Storage start bouw grootste batterij van Nederland
GIGA Storage start bouw grootste batterij van Nederland GIGA Storage start met de bouw van de grootste batterij van Nederland: GIGA Buffalo. Het energieopslagsysteem krijgt een vermogen van 25 megawatt en een opslagcapaciteit van 48 megawattuur. Ruimere subsidie voor groene daken na succes in 2021 Ruim 430 keer werd
Lees verder

TanQyou bouwt tankstation met laadplein in Duiven
TanQyou bouwt tankstation met laadplein in Duiven TanQyou gaat een nieuwe locatie bouwen in Gelderland. In de plaats Duiven komt een tankstation inclusief laadplein. Hoeveel laadpalen hier komen, onderzoekt het bedrijf nog. Het nieuw te bouwen station zal te vinden zijn aan de A12 op het Fresh & Fast Food Court aan de Driegaardensestraat. De...
Lees verder

PBL: Negen verhalen over circulair bouwen in beeld en woord
PBL: Negen verhalen over circulair bouwen in beeld en woord In zijn tweejaarlijkse Integrale Circulaire Economie Rapportage laat het PBL zien hoever Nederland is met de omslag naar een circulaire economie. 525 miljoen euro voor verduurzaming maatschappelijk vastgoed Er komt 525 miljoen euro beschikbaar voor de
Lees verder

Nieuws van de vooruitgang
Nieuws van de vooruitgang Leuk om te volgen: 'Nieuws van de vooruitgang' op Sublime radio. In dit nieuwsbulletin kwam afgelopen week het Traais Energie Collectief voorbij! Niet gehoord? We hebben het stukje voor je opgenomen.   Waardebonnen energiebesparing van 2020 nog te gebruiken tot eind dit jaar! Eind 2020 hebben
Lees verder

Bijlage 2: Landing a sea cable in the Netherlands
Bijlage 2: Landing a sea cable in the Netherlands Bijlage 2: Landing a sea cable in the Netherlands. Bijlage 3: Zeekabels in Nederland Bijlage 3: Zeekabels in Nederland. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder