Doorgaan naar hoofdcontent

Vacature Beleidsadviseur Vastgoed en Eigendommen

de Duurzame Wereld
Vacature Beleidsadviseur Vastgoed en Eigendommen
Vacature Beleidsadviseur Vastgoed en Eigendommen Beleidsadviseur Vastgoed en Eigendommen Voor 36 uur per week Aan de slag met interessante vraagstukken op het gebied van gemeentelijk vastgoed en eigendommen in de meest dynamische gemeente van Friesland? Dan is deze vacature iets voor jou! Onze collega's van de afdeling IBOR zijn namelijk op zoek...
Lees verder

Oproep aan alle bedrijven in Gilze-Rijen: welke ondernemer krijgt een Groene Pluim?
Oproep aan alle bedrijven in Gilze-Rijen: welke ondernemer krijgt een Groene Pluim? Kantoor met duurzaamheidscertificaat zorgt voor hogere huuropbrengsten en lagere leegstand Kantoorgebouwen die voldoen aan Environmental, Social & Governance (ESG)-normen door middel van een duurzaamheidscertificering, hebben
Lees verder

HT-warmtepompen Nefit Bosch met vermogen tot ruim 150 kW
HT-warmtepompen Nefit Bosch met vermogen tot ruim 150 kW Met de Compress 5000 AW lucht/water-warmtepompen heeft Nefit Bosch een grootvermogen-oplossing aan zijn warmtepompenportfolio toegevoegd. Ze zijn geschikt voor bijvoorbeeld appartementencomplexen en utiliteitsgebouwen en hebben een hoge aanvoertemperatuur tot 65 °C. De Compress 5000...
Lees verder

Webshops informeren Nederlanders onvoldoende over duurzame shopping- en verzendopties
Webshops informeren Nederlanders onvoldoende over duurzame shopping- en verzendopties We kunnen er anno 2021 niet meer omheen: we moeten proberen waar het kan duurzamer te leven. Vorige maand werd er tijdens de klimaattop in Glasgow nog flink onderhandeld om een duurzamere toekomst te realiseren. Toch valt er op de korte termijn winst te behalen
Lees verder

Lokale partners, bewoners en ondernemers onmisbaar
Lokale partners, bewoners en ondernemers onmisbaar De gemeente Ermelo heeft een 'Wijk van de Toekomst', waar al een paar jaar wordt gewerkt aan de warmtetransitie. Samen met lokale partners en bewoners. Dat heeft veel informatie opgeleverd voor de transitievisie warmte. In gesprek met Marcella en Stefan over het profijt van vruchtbare...
Lees verder

De stijgende energieprijzen en de positie van DVEP Energie
De stijgende energieprijzen en de positie van DVEP Energie Eerder schreven we al een blog over de stijgende energieprijzen en wat je in de gaten moet houden wat betreft je contract en verbruik. Nu willen we graag wat dieper […] Het bericht De stijgende energieprijzen en de positie van DVEP Energie verscheen eerst op DVEP.
Lees verder

Cadeaus inpakken zonder inpakpapier is gemakkelijker dan je denkt
Cadeaus inpakken zonder inpakpapier is gemakkelijker dan je denkt Dit jaar geen volle papierbakken meer na Sinterklaas- of kerstavond, want wij doken vlak voor de feestdagen in de wereld van het duurzaam inpakken. We zetten een aantal simpele alternatieven voor inpakpapier op een rij, waar we een goede tutorial bij zochten en die we daarna zelf
Lees verder

Binnenkort bij u op de bedrijfsmat: hét NVKL Magazine!
Binnenkort bij u op de bedrijfsmat: hét NVKL Magazine! Beantwoording schriftelijk overleg Vuurwerk 27 oktober 2021 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

REPAREERCAFÉ op zaterdag 11 december 2021
REPAREERCAFÉ op zaterdag 11 december 2021 Op zaterdag 11 december a.s. houdt het Repareercafé Hengstdal weer een reparatiemiddag, in het gebouwtje van De Kentering, te vinden aan de Limoslaan nr. 10. Van 13.00 tot 15.30 uur kunnen buurtbewoners daar terecht met defecte spullen, en zullen onze reparateurs proberen of ze deze weer aan de...
Lees verder