Doorgaan naar hoofdcontent

Vaste (wekelijkse) activiteiten

Vaste (wekelijkse) activiteiten
NOV-DEC 2021   Inloopochtenden en borrels Donderdag 11-11-21 NCM Inloopochtend en boekenuitleen aanvang 11.00 u. en gelijktijdig ook de Vogellezing Murcia aanvang 11.00 u. (beiden in Bar/restaurant Méson Mariano, Camposol A) Vrijdag 26-11-21 NCM Borrelavond...


Corona-gerelateerde klachten? Zelftesten of naar de GGD
Zelftesten zijn ook geschikt om te gebruiken bij mensen met corona-gerelateerde klachten. Het OMT heeft dat geadviseerd op basis van recent wetenschappelijk onderzoek. Minister van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) Hugo de Jonge neemt dit advies over. Mensen die corona-gerelateerde klachten...


Nieuwsbrief de Teiding  -  2 december  2021


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.