Doorgaan naar hoofdcontent

Volgende stap in beëindigen samenwerkingsovereenkomst RSG en ADP

Volgende stap in beëindigen samenwerkingsovereenkomst RSG en ADP
De HubLink samenwerkingsovereenkomst tussen Aéroports de Paris (ADP) en Royal Schiphol Group (RSG) is op 30 november 2021 tot een einde gekomen. De luchthavenbedrijven maakten eerder dit jaar al bekend dat zij de overeenkomst, die liep tot en met 30...


Sinterklaasfeest za 4 december 2021 afgelast
Met blik op de huidige covid-cijfers hebben we besloten het Sinterklaasfeest in de Voltahalle dit jaar af te lasten.We hebben een alternatief plan: voordeurbezoekjes.De aangemelde families zijn reeds per...


NLBC.FR Knowledge Group: Mobility, Transport & Logistics
The Netherlands Business Council France (NLBC.FR) has the pleasure regularly organise a Knowledge Group networking meeting and this event will be the second meeting between our ...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.