Doorgaan naar hoofdcontent

VREG: terugleveringsvergoedingen voor eigenaren van zonnepanelen in Vlaanderen stijgen

de Duurzame Wereld
VREG: terugleveringsvergoedingen voor eigenaren van zonnepanelen in Vlaanderen stijgen
VREG: terugleveringsvergoedingen voor eigenaren van zonnepanelen in Vlaanderen stijgen De hoogte van de vergoeding die Vlamingen met zonnepanelen op het dak van hun woning ontvangen van energieleveranciers is in 2021 al met 8 eurocent per kilowattuur gestegen. Dat meldt energieregulator VREG. Vol stroomnet: Liander start 4
Lees verder

Onderzoek e-commerce en retourzendingen
Onderzoek e-commerce en retourzendingen Regeling Aanschafsubsidie Zero Emissie Trucks (AanZET) Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

33 Tamoil-tankstations krijgen ultrasnelladers
33 Tamoil-tankstations krijgen ultrasnelladers Tamoil Nederland gaat samen met JOLT Energy Group ultrasnelladers plaatsen op 33 tankstations. Volgens de overeenkomst wordt het netwerk van 'MerlinOne Ultra-Fast-laadstations' vanaf 2022 uitgerold.  De snelladers hebben een vermogen tot 320 kW. Bijzonder is dat de laadpalen aangesloten...
Lees verder

Kamerbrief over Ontwikkeling leveringstarieven
Kamerbrief over Ontwikkeling leveringstarieven Staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius informeert over de Ontwikkeling leveringstarieven. om | nieuwe energie roept overheid op belastingverlaging energierekening te heroverwegen Verduurzamen wordt nu minder interessant, terwijl noodzaak juist hoog is Waar we vorig jaar nog te
Lees verder

Marathon.R, Duurzame hardloopkleding van de Veluwe
Marathon.R, Duurzame hardloopkleding van de Veluwe Marathon.R (marathoner) is een Nederlands sportkledingmerk, gevestigd op de Veluwe. Marathon.R richt zich op leveren van hoge kwaliteit sportkleding dat de focus en prioriteit legt op een eerlijke en duurzame productie. Dit betekent dat wij ons inzetten om een maatschappelijk verantwoord merk te...
Lees verder

Al voor de zevende keer een 10! van de Consumentenbond
Al voor de zevende keer een 10! van de Consumentenbond Samen met onze 59 collega-energiecoöperaties, verenigd in om | nieuwe energie, zijn we de groenste energieleverancier van Nederland. We hebben 14 december 2021 voor de zevende keer op rij een 10 ontvangen in het jaarlijkse duurzaamheidsonderzoek van de Consumentenbond, WISE en Natuur &...
Lees verder

Onderzoek e-commerce en retourzendingen
Onderzoek e-commerce en retourzendingen       Regeling Aanschafsubsidie Zero Emissie Trucks (AanZET)       Voortgang spoorgoederenvervoer       Beantwoording Kamervragen naar aanleiding van het nieuwsartikel in het Brabants Dagblad van 19
Lees verder

Wederom groenste stroom van Nederland!
Wederom groenste stroom van Nederland! Yes, voor het vierde jaar op rij staan we op nummer 1 in de stroomranking! Energie VanOns scoort ook in 2021 de maximale score van 10. De Consumentenbond, Natuur & Milieu en Wise onderzoeken elk jaar de duurzaamheid van stroomleveranciers en zet Energie VanOns in 2021 opnieuw op een gedeelde...
Lees verder

Universiteiten Wageningen, Groningen en Leiden in top 10 duurzaamste universiteiten ter wereld!
Universiteiten Wageningen, Groningen en Leiden in top 10 duurzaamste universiteiten ter wereld! Wageningen University & Research is voor de vijfde achtereenvolgende keer de meest duurzame universiteit volgens de UI GreenMetric 2021 van de 956 deelnemende universiteiten. Rijksuniversiteit Groningen is dit jaar geëindigd op de derde plaats. Vorig jaar
Lees verder