Doorgaan naar hoofdcontent

Waardering voor leidende rol rode baretten tijdens orkaan Irma

Waardering voor leidende rol rode baretten tijdens orkaan Irma
"Elk moment. Elke missie." Dit motto van 11 Luchtmobiele Brigade was zeker van toepassing op de genieverkennersgroep met hun inzet tijdens en na orkaan Irma. Hun ondersteuning in Sint-Maarten in september 2017 is niet onopgemerkt gebleven. Vanmiddag ontvingen 8 rode baretten tijdens een kleine...


Nederland en Afrika @NLenAfrika


Basisscholen week voor kerstvakantie dicht
Basisscholen en scholen voor speciaal (basis)onderwijs gaan de week voor de kerstvakantie dicht. Voor noodopvang van kwetsbare kinderen en kinderen van ouders met een cruciaal beroep blijven de scholen wel open. Scholen hoeven tot de kerst geen afstandsonderwijs te geven.


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.