Doorgaan naar hoofdcontent

Waterschappen positief over klimaatbestendige keuzes in coalitieakkoord

de Duurzame Wereld
Waterschappen positief over klimaatbestendige keuzes in coalitieakkoord
Waterschappen positief over klimaatbestendige keuzes in coalitieakkoord Uit het coalitieakkoord blijkt dat het nieuwe kabinet wil werken aan vernieuwde deltabeslissingen voor een waterveilig land met voldoende zoet water en een toekomstbestendige inrichting. "Water en bodem worden sturend bij ruimtelijke planvorming. Om die reden worden
Lees verder

Impressie Studiedag Stoom & Milieu
Impressie Studiedag Stoom & Milieu Stichting OPEN/Wecycle: Verheugd met circulaire economie als nieuw speerpunt kabinet, maar nog lange weg te gaan Voor het eerst is circulaire economie in een regeerakkoord geduid als belangrijke transitie, naast digitalisering en de energietransitie. Stichting OPEN […] The post Nieuws
Lees verder

Btw-dossier, ruimtelijke inpassing, rechtszaken en subsidies leiden tot karrevracht aan werk voor dienstverleners
Btw-dossier, ruimtelijke inpassing, rechtszaken en subsidies leiden tot karrevracht aan werk voor dienstverleners Bijna 100 rechtszaken over zonneparken, btw-teruggaven en het omzeilen van importheffingen. Ruim 2.000 nieuwe energieadviseurs. Meer dan 10.000 subsidieaanvragen. HyET Solar voor 60 procent in Australische handen
Lees verder

Breda Nieuws schrijft over ons zonnepanelenproject
Breda Nieuws schrijft over ons zonnepanelenproject Tekort aan technici brengt groei zonne-energiesector in gevaar, personeelstekort nieuwe realiteit Het aantal openstaande vacatures was in de huidige eeuw nog nooit zo hoog als in 2021. Of het nu om hoveniers, zorgmedewerkers, timmermannen of zonnepaneelinstallateurs
Lees verder

Stichting OPEN/Wecycle: Verheugd met circulaire economie als nieuw speerpunt kabinet, maar nog lange weg te gaan
Stichting OPEN/Wecycle: Verheugd met circulaire economie als nieuw speerpunt kabinet, maar nog lange weg te gaan Voor het eerst is circulaire economie in een regeerakkoord geduid als belangrijke transitie, naast digitalisering en de energietransitie. Stichting OPEN […] The post Nieuws first appeared on Stichting Open.
Lees verder

MVO Nederland blij verrast: nieuw regeerakkoord biedt kansen voor duurzame ondernemers
MVO Nederland blij verrast: nieuw regeerakkoord biedt kansen voor duurzame ondernemers MVO Nederland is positief over het nieuwe regeerakkoord. Dat komt vooral door de krachtige duurzaamheidsambities en de vele aandacht voor ondernemers in het akkoord. MVO Nederland ziet bovendien haar drie belangrijke lobbythema's uitgebreid terug: een overheid met
Lees verder

De boodschap overbrengen is een kunst op zich
#aweber_rem { text-align:center; font-size:10px; color:#333; width:600px !important; margin:0px auto; font-family:Verdana, Arial, Helvetica, san-serif; } #aweber_rem a { text-decoration:none; } #aweber_rem a:hover { text-decoration:underline; }
Lees verder

Nieuwe wetgeving batterij inzameling aanstaande
Nieuwe wetgeving batterij inzameling aanstaande 16 december 2021 De elektrificering van onze maatschappij gaat onder invloed van het klimaat en de circulaire economie steeds sneller. Batterijen en accu's hebben daarin een grote rol. Ze zitten niet alleen meer in onze wekker, telefoon en boormachine, maar ook in onze fietsen, scooters en auto's....
Lees verder

Meten is weten
Meten is weten Op ons vorige artikel – Een warmtepomp, hoe dan? – hebben ons enkele vragen bereikt over hoe dit alles te meten.Daarom een enkele aanwijzingen. Voor techneuten die in de besturingstechnieken thuis zijn, waarschijnlijk wel te volgen.Voor niet technici: we gaan ons beraden of we niet een... Bronbemaling zonder
Lees verder