Doorgaan naar hoofdcontent

Wattkraft Benelux en Huawei reizen met Unisun Energy door Europa: ‘Komende 4 jaar 2 gigawattpiek zonneparken bouwe...

de Duurzame Wereld
Wattkraft Benelux en Huawei reizen met Unisun Energy door Europa: 'Komende 4 jaar 2 gigawattpiek zonneparken bouwen'
Wattkraft Benelux en Huawei reizen met Unisun Energy door Europa: 'Komende 4 jaar 2 gigawattpiek zonneparken bouwen' 'We hebben een pijplijn van 2 gigawattpiek aan zonneparken. De komende 4 jaar gaan we samen met Huawei en Wattkraft tientallen zonneparken realiseren. Highvoltage-omvormers van 1.500 volt zijn daarbij de standaard.'
Lees verder

DS Smith stijgt in vijf toonaangevende ESG-ratings
DS Smith stijgt in vijf toonaangevende ESG-ratings DS Smith heeft in 2021 sterke vooruitgang geboekt in vijf belangrijke ESG-ratings (Environmental, Social and Governance) voor bedrijven, zo blijkt uit een aankondiging van het bedrijf deze week. Dit resultaat onderstreept de erkenning van het wereldwijde verpakkingsbedrijf als toonaangevend...
Lees verder

Fijne Feestdagen!
Fijne Feestdagen! Het hele team van BRES wenst u   een hele fijne kerst en een fantastisch 2022!! Bespaar flink energie met nieuwe apparatuur Het bericht Bespaar flink energie met nieuwe apparatuur verscheen eerst op Energiek Velsen. Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele
Lees verder

Aan de slag met echte prijzen
Aan de slag met echte prijzen ... Oerlemans Packaging Group neemt verpakkingsproducent Stempher over De aandeelhouders van Koninklijke Verpakkingsindustrie Stempher en de Oerlemans Packaging Group hebben overeenstemming bereikt over de overname van Stempher door de Oerlemans Packaging Group. Arjen van de Werve (
Lees verder

Nieuwe bestuursleden Unie van Waterschappen
Nieuwe bestuursleden Unie van Waterschappen De vacatures komen vrij omdat de bestuursleden Hein Pieper, Hetty Klavers en Toine Poppelaars hun maximale zittingsduur hebben bereikt of binnenkort bereiken. De waterschappen zijn in de ledenvergadering van 17 december akkoord gegaan met de kandidaten die de selectiecommissie heeft… Read...
Lees verder

Antwoorden op Kamervragen over het energieverbruik van 5G-netwerktechnologie
Antwoorden op Kamervragen over het energieverbruik van 5G-netwerktechnologie Minister Blok (EZK)geeft antwoord op vragen over het energieverbruik van 5G-netwerktechnologie. De Tweede Kamerleden Thijssen en Kathmann (beiden PvdA) hebben de vragen gesteld. Animatie station Maasbracht Actueel
Lees verder

RES: Achterhoek stelt definitieve RES 1.0 vast
RES: Achterhoek stelt definitieve RES 1.0 vast Thirteen exploratory cross-border collaborative projects start working on ElectroChemical Conversion and Materials The NWO executive board has awarded thirteen applications in the ECCM KICkstart DE-NL Call. The research focuses, among other things, on bridging the gap
Lees verder

Workshop 'Verrijking van het omgevingsbeleid met de ondergrondse dimensie'
Workshop 'Verrijking van het omgevingsbeleid met de ondergrondse dimensie' City Deal Openbare Ruimte organiseert op vrijdagochtend 17 december de online workshop 'Verrijking van het omgevingsbeleid met de ondergrondse dimensie'.   De gelijknamige beleidsverkenning van het Departement Omgeving van de Vlaamse Overheid heeft veel interessante inzichten
Lees verder

Consument beter beschermd tegen misleiding met prijsverminderingsacties
Consument beter beschermd tegen misleiding met prijsverminderingsacties De prijs van producten wordt door verkopers soms korte tijd verhoogd, om deze daarna te verlagen en dit als een aanzienlijke prijsvermindering te presenteren. Het kabinet komt met regels om hier een einde aan te maken en te voorkomen dat consumenten zo worden misleid. De
Lees verder