Doorgaan naar hoofdcontent

What next for tropical forest products?

de Duurzame Wereld
What next for tropical forest products?
What next for tropical forest products? If Europe sourced 100% verified sustainable tropical timber products, it would have positively impacted over 16 million hectares of semi and natural tropical forests and reduced CO2 emissions significantly in 2020. These are key findings from the latest study 'Europe's sourcing of verified tropical...
Lees verder

IEA verhoogt verwachting: Nederland beschikt in 2026 over 28 tot 30,9 gigawattpiek zonnepanelen
IEA verhoogt verwachting: Nederland beschikt in 2026 over 28 tot 30,9 gigawattpiek zonnepanelen Internationaal energieagentschap IEA verwacht dat Nederland in 2026 over 28 tot 30,9 gigawattpiek aan zonnepanelen beschikt. Het heeft daarmee zijn voorspelling met 10 procent verhoogd ten opzichte van vorig jaar. Duurzaam verhaal
Lees verder

Wat stelt Albert Heijns plasticrapportage eigenlijk voor?
Wat stelt Albert Heijns plasticrapportage eigenlijk voor? Kamervragen CDA over uitspraak Europees Hof over energietaken ACM Henri Bontenbal heeft namens het CDA Kamervragen gesteld aan staatssecretaris Yeşilgöz-Zegerius over de gevolgen van een uitspraak van het Europees Hof voor de energietaken van de Autoriteit
Lees verder

Hoe worden de elektriciteitskabels aangelegd op het strand van Heemskerk?
Hoe worden de elektriciteitskabels aangelegd op het strand van Heemskerk? Gevoeligheidsanalyse van een dynamisch simulatiemodel voor lineaire compressoren Olievrije lineaire compressoren hebben een aantal voordelen ten opzichte van andere typen conventionele verdringercompressoren, waaronder hun compactheid, de lage
Lees verder

Suntory introduceert 100% plantaardige PET flessen prototypes
Suntory introduceert 100% plantaardige PET flessen prototypes Suntory Group kondigt vandaag aan dat het bedrijf met succes een prototype PET-fles heeft ontwikkeld, gemaakt van 100% plantaardige materialen. Dit is een cruciale stap richting van het doel om in 2030 wereldwijd alleen nog maar 100% duurzame petflessen te gebruiken en alle
Lees verder

Verzoek TenneT goedkeuring voorstel langetermijn transmissierechten Cobrakabel 2022
Verzoek TenneT goedkeuring voorstel langetermijn transmissierechten Cobrakabel 2022 TenneT heeft een voorstel voor de capaciteit voor langetermijn transmissierechten in 2022 op de Cobrakabel aan de ACM voorgelegd. Aandacht voor flexwonen en middeninkomens in prestatieafspraken Wonen in Deventer is duurzaam en betaalbaar
Lees verder

Rapport WACC drinkwater 2022-2023/2024
Rapport WACC drinkwater 2022-2023/2024 Bijlage bij het advies van de ACM aan het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat over de vermogenskostenvoet die wordt toegepast op het vermogen van de drinkwaterbedrijven, ter dekking van de vermogenskosten. Kamerbrief over Vertrouwelijke inzage subsidiebesluit vrijwillige
Lees verder

Reactie Vewin op concept advies WACC drinkwater 2022–2023/2024
Reactie Vewin op concept advies WACC drinkwater 2022–2023/2024 Bijlage bij het advies van de ACM aan het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat over de vermogenskostenvoet die wordt toegepast op het vermogen van de drinkwaterbedrijven, ter dekking van de vermogenskosten. Reactie op zienswijzen WACC drinkwater 2022-2023/
Lees verder

Update: Faillissement Anode Energie
Update: Faillissement Anode Energie In afwachting van meer details informeren wij u over het bericht (zie hieronder) dat de Autoriteit Consument & Market (ACM) op 2 december over… Brits kledingmerk Vollebak maakt horloges van e-waste Het Britse kledingmerk Vollebak heeft de Garbage Watch onthuld. Dit is een horloge dat
Lees verder