Doorgaan naar hoofdcontent

Wijkgerichte energiebesparing

de Duurzame Wereld
Wijkgerichte energiebesparing
Wijkgerichte energiebesparing In een vorig nieuwbericht heeft u kunnen lezen over de oprichting van de werkgroep "Duurzaam SliGra" - een proefproject op de Slinke en Gravinnewei - die zich richt op wijkgerichte energiebesparing. Deze werkgroep heeft een aantal enthousiaste bijeenkomsten gehad, totdat Corona weer roet in het...
Lees verder

Maximale koopsom Starterslening aangepast
Maximale koopsom Starterslening aangepast De woningmarkt is volop in beweging. Wij vinden dat de Starterslening daarop aan moet sluiten. We hebben de maximale koopsom van de woning voor bestaande niet duurzame woningen, nieuwe of bestaande woning met minimaal energielabel A én de indexatie van de koopsom daarom aangepast.
Lees verder

Solarfields realiseert grootste zonnewarmtepark van Nederland: 'Verbetering van positie in SDE++ noodzakelijk'
Solarfields realiseert grootste zonnewarmtepark van Nederland: 'Verbetering van positie in SDE++ noodzakelijk' Begin volgend jaar starten Solarfields en K3 Delta met de bouw van Dorkwerd: het op twee na omvangrijkste zonthermiepark ter wereld, en het grootste van Nederland. Natural Yachts: eerste verhuurvloot met alléén
Lees verder

De Alliantie legt 100.000e zonnepaneel
De Alliantie legt 100.000e zonnepaneel De Alliantie maakt snelle stappen in de verduurzaming van haar woningportefeuille. Met 54.000 woningen kan de woningcorporatie een verschil maken. De Alliantie investeert fors in energiebesparende maatregelen, waaronder zonnepanelen. Bijna 20.000 daken zijn inmiddels voorzien. Op de valreep in 2021...
Lees verder

Hoe denk jij over duurzaamheid in Neder-Betuwe?
Hoe denk jij over duurzaamheid in Neder-Betuwe? Meedoen met de peiling kan tot en met 8 januari 2022. Inwoners Neder-Betuwe benutten waardebon €70 voor energiebesparing optimaal Budget van de Regeling Reductie Energiegebruik (RRE) helemaal op Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct
Lees verder

Zwitserland bezig met plaatsing PV op A-wegen voor opwekking groene energie ACM onthult nieuwe spelregels voor conges...
Zwitserland bezig met plaatsing PV op A-wegen voor opwekking groene energie ACM onthult nieuwe spelregels voor congestiemanageme... Samen zoeken naar duurzame warmte Zilverkamp Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Mega zonnedak op Technology Base geopend
Mega zonnedak op Technology Base geopend Enschede Energie opent samen met Herstructureringsmaatschappij Overijssel mega zonnedak op Technology Base Twente Met de opening van één van de grootste zonnedaken van de provincie groeit Enschede Energie flink door.... Lees meer » Laadervaringen 2022 VER
Lees verder

Molenlanden plant 2021 extra bomen met hulp van inwoners
Molenlanden plant 2021 extra bomen met hulp van inwoners Molenlanden wordt groener met 2021 extra bomen. Samen met Stichting Duurzaam Molenlanden wil de gemeente deze ambitie in de komende 3 jaar realiseren. Met hulp van inwoners, want alleen de openbare ruimte is niet voldoende. Op 20 december werden zes bomen geplant in Oud-Alblas.
Lees verder

Energiebespaartips en gratis energiescan
Energiebespaartips en gratis energiescan Energiebespaartips en gratis energiescan Stook bewust Verwarm alleen de ruimten waar u veel bent. Door de verdieping en/of zolder niet te verwarmen, bespaart een gemiddelde... Je energieleverancier en jouw contract: de voorbereiding voor 2022. Actueel
Lees verder