Doorgaan naar hoofdcontent

Woningbouw in Assen met circulaire kalkzandsteen elementen

de Duurzame Wereld
Woningbouw in Assen met circulaire kalkzandsteen elementen
Woningbouw in Assen met circulaire kalkzandsteen elementen Woningcorporatie Actium vindt duurzaamheid belangrijk en mikte bij een nieuwbouwproject in Assen op de inzet van circulaire bouwmaterialen. Hun oog viel op kalkzandsteen elementen, om zo de ecologische voetafdruk verder te verlagen. Alliander verkoopt aannemer Stam
Lees verder

Voortgang spoorgoederenvervoer
Voortgang spoorgoederenvervoer Beantwoording Kamervragen naar aanleiding van het nieuwsartikel in het Brabants Dagblad van 19 oktober 2021 Met de rolstoel de trein in? In Cuijk en Boxmeer heb je dan een probleem Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld
Lees verder

Waarom wij een voordelige én stabiele stroomleverancier zijn
Waarom wij een voordelige én stabiele stroomleverancier zijn Waarom wij een voordelige én stabiele stroomleverancier zijn Is het nu nog mogelijk om op je stroomrekening te besparen? En hoe kun je je ervan verzekeren dat je aanbieder stabiel is? Als energiecoöperatie bieden we tegenwicht aan de onzekerheid op de markt. Energiecoöperatie...
Lees verder

Wijzigingsbesluiten leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door Kleinverbruik Energie der Ne...
Wijzigingsbesluiten leveringsvergunningen elektriciteit en gas aan kleinverbruikers door Kleinverbruik Energie der Nederlanden Op 14 december 2021 heeft de ACM besloten de intrekkingsbesluiten van de vergunningen van KEN te wijzigen in verband met een verkoop van het klantenbestand aan energieleverancier VanHelder. ACM trekt
Lees verder

Aanbieding werkprogramma 2022-2023 Raad voor de leefomgeving en infrastructuur
Aanbieding werkprogramma 2022-2023 Raad voor de leefomgeving en infrastructuur Gunning treindienst Eindhoven-Düsseldorf Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Opvolging onderzoek veiligheid emissiearme vloeren
Opvolging onderzoek veiligheid emissiearme vloeren Prestatieplan en tarieven luchtverkeersleiding Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

'Zonnepanelen op alle daken is niet genoeg om energieneutraal te worden'
'Zonnepanelen op alle daken is niet genoeg om energieneutraal te worden' College van B&W stemt in met Lokale Energiestrategie Avondsluiting wordt verlengd, basisonderwijs week eerder dicht Het aantal coronabesmettingen is nog steeds heel hoog en er liggen nog steeds veel coronapatiënten in het ziekenhuis. Wel lijkt het
Lees verder

Bijlage: Beslisnota 0ver Steunpakket in het eerste kwartaal van 2022
Bijlage: Beslisnota 0ver Steunpakket in het eerste kwartaal van 2022 Bijlage: Beslisnota 0ver Steunpakket in het eerste kwartaal van 2022. Kamerbrief over Steunpakket in het eerste kwartaal van 2022 Minister Blok, Minister Hoekstra, Staatssecretaris Wiersma en Staatssecretaris Vijlbrief informeren de Tweede Kamer over
Lees verder

Prestatieplan en tarieven luchtverkeersleiding
Prestatieplan en tarieven luchtverkeersleiding       Aanbieding werkprogramma 2022-2023 Raad voor de leefomgeving en infrastructuur       Gunning treindienst Eindhoven-Düsseldorf       Avondsluiting wordt verlengd, basisonderwijs week eerder
Lees verder