Doorgaan naar hoofdcontent

Yes to 45% RES: Claude Turmes, Energy Minister, Luxembourg

de Duurzame Wereld
Yes to 45% RES: Claude Turmes, Energy Minister, Luxembourg
Yes to 45% RES: Claude Turmes, Energy Minister, Luxembourg Kostprijs aardwarmteprojecten kan op termijn aanzienlijk omlaag De kostprijs van aardwarmte kan op langere termijn tientallen procenten omlaag. Dit concluderen EBN en Geothermie Nederland in een vandaag verschenen paper. Deze potentiƫle daling van de kostprijs
Lees verder

Ondertekening prestatieafspraken 2022
Ondertekening prestatieafspraken 2022 Meer sociale huurwoningen voor diverse doelgroepen, aandacht voor de betaalbaarheid en een duurzaam thuis. Het is slechts een greep uit de afspraken die Woningstichting Putten, Huurderorganisatie Putten en Gemeente Putten met elkaar gemaakt hebben. Ondertekening Uitvoeringsovereenkomst BIZ
Lees verder

Het BRBS Recycling Jaarverslag 2020 is gepubliceerd
Het BRBS Recycling Jaarverslag 2020 is gepubliceerd In aanvulling op het BRBS Recycling Jaarverslag 2020 dat in het kwartaalblad BEwerken als bijlage is toegevoegd is dit ook nu weer als apart document te lezen. In het Jaarverslag leest u (bijna) alles... Btw op zonnepanelen naar nul procent? Tesla verzuimde brandrisico PV
Lees verder

Gesmolten zout: goed voor kerncentrale en als energieopslag
Gesmolten zout: goed voor kerncentrale en als energieopslag Een spin-off van een Deens bedrijf dat een gesmoltenzoutreactor ontwikkelt gaat 'batterijen' maken waarin duurzame elektriciteit als warmte opgeslagen wordt in zouten. Het bedrijf wist de slechte eigenschap van zoutopslag te omzeilen. Kostprijsreductie aardwarmte
Lees verder

Panorama Pijnacker-Nootdorp 2050
Panorama Pijnacker-Nootdorp 2050 Hoe wonen, werken en leven we in 2050? Dit toekomstbeeld beschrijft de Omgevingsvisie Pijnacker-Nootdorp. De visie is vastgesteld op 25 november 2021. U kunt de visie ook bekijken in het Panorama Pijnacker-Nootdorp. Zo kunt u zien welk toekomstbeeld we voor ogen hebben. De Omgevingsvisie is...
Lees verder

Fastfeetgrinded recyclet afgedankte schoenen
Fastfeetgrinded recyclet afgedankte schoenen In het begin werden de schoenen met de hand uit elkaar gehaald en werden de... Het bericht Fastfeetgrinded recyclet afgedankte schoenen verscheen eerst op Recycling Nederland. Nieuwsbrief 15 Terugblik bijeenkomst Weesp Duurzaam, ondersteuning Teun, Communicatie, Gebruik je
Lees verder

Wind- en zonneparken rond Eindhoven
Wind- en zonneparken rond Eindhoven Stuk is nog onder voorbehoud. Voor de verduurzaming van de energievoorziening zijn veel wind en zonneparken nodig. Het rijk heeft regio's opdracht gegeven om een Regionaal Energie Strategie (RES) plan op te stellen. En dan met name: waar zouden rondom Eindhoven wind en zonneparken kunnen komen? RES...
Lees verder

Halen doel Klimaatakkoord elektriciteit uit zon en wind op land goed mogelijk; elektriciteitsnetwerk blijft knelpunt
Halen doel Klimaatakkoord elektriciteit uit zon en wind op land goed mogelijk; elektriciteitsnetwerk blijft knelpunt In het Klimaatakkoord uit 2019 hebben dertig energieregio's het doel meegekregen om uiterlijk in 2030 tenminste 35 terawattuur (TWh) hernieuwbare elektriciteit te produceren met windturbines op land en zonnepanelen. Alle
Lees verder

Tien jaar Amsterdam Energie
Tien jaar Amsterdam Energie We zijn jarig! Leeftijd bij uit huis gaan in 2020 licht gedaald De leeftijd waarop jongeren het ouderlijk huis verlaten is in 2020 iets gedaald. Gemiddeld genomen gingen jongeren met 23,7 jaar uit huis, ruim twee maanden eerder dan in 2019. In de jaren daarvoor gingen jongeren steeds iets later
Lees verder