Doorgaan naar hoofdcontent

Zijn miljoenen zonnepanelen echt zo moeilijk te recyclen?

de Duurzame Wereld
Zijn miljoenen zonnepanelen echt zo moeilijk te recyclen?
Zijn miljoenen zonnepanelen echt zo moeilijk te recyclen? Zorgen over de verwerking van zonnepanelen aan het einde van hun bruikbare levensduur halen regelmatig de (sociale) media. Staat ons een milieuramp te wachten als miljoenen afgedankte panelen vrijkomen de komende decennia?  Nieuwsuur bericht... Het bericht Zijn miljoenen zonnepanelen...
Lees verder

TenneT - Bachelor of Engineering Elektro- und Informationstechnik, Fachr. Energieversorgung
TenneT - Bachelor of Engineering Elektro- und Informationstechnik, Fachr. Energieversorgung TenneT opent 2GW-programma tender voor 525 kV DC offshore kabelproductie en -installatie • 2 GW standaard essentieel om verhoogde Nederlandse en Duitse 2030 offshore doelstellingen te halen • TenneT start tender voor 525 kV DC
Lees verder

TenneT - Industriekauffrau (m/w/d)
TenneT - Industriekauffrau (m/w/d) TenneT - Bachelor of Arts Betriebswirtschaftslehre, Fachrichtung Energiewirtschaft Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

TenneT - Bachelor of Engineering – Energietechnik und Erneuerbare Energien (m/w/d)
TenneT - Bachelor of Engineering – Energietechnik und Erneuerbare Energien (m/w/d) TenneT - Bachelor of Science – Informatik (m/w/d) Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Wat is uw energiegebruik en dat in uw straat?
Wat is uw energiegebruik en dat in uw straat? Wat is uw energiegebruik? En hoe hoog is het gemiddelde energiegebruik bij u in de straat? Die eerste vraag moet u zelf kunnen beantwoorden. Voor inwoners van de gemeente Maasgouw hebben we het antwoord op de tweede vraag – straat voor straat, postcode voor postcode – uitgezocht....
Lees verder

Voorsorteren op de verwerking van steeds meer zonnepanelen
Voorsorteren op de verwerking van steeds meer zonnepanelen Oude zonnepanelen vormen een nieuwe afvalstroom in Nederland. De komende jaren worden er steeds meer zonnepanelen afgedankt. Het is belangrijk om de grondstoffen uit zonnepanelen die in de afvalfase zijn beland, opnieuw in te zetten in nieuwe panelen of andere 7 Dec
Lees verder

Terugblik: Kennisplatformbijeenkomst Bodemenergie 10 november 2021
Terugblik: Kennisplatformbijeenkomst Bodemenergie 10 november 2021 Op woensdagmiddag 10 november organiseerde het Kennisplatform Bodemenergie een kennisbijeenkomst bij DWA in Gouda. We kijken terug op een geslaagde bijeenkomst en een mooi programma, waarin tevens volop ruimte was voor interactie en inhoudelijke discussies.
Lees verder

HOW TO IMPROVE THE CIRCULARITY OF RECHARGEABLE BATTERIES IN CONSUMER ELECTRONICS AND LIGHT ELECTRIC VEHICLES
HOW TO IMPROVE THE CIRCULARITY OF RECHARGEABLE BATTERIES IN CONSUMER ELECTRONICS AND LIGHT ELECTRIC VEHICLES A new report is published by the European Environmental Bureau:Removable, replaceable and repairable batteries.  HOW TO IMPROVE THE CIRCULARITY OF RECHARGEABLE BATTERIES IN CONSUMER ELECTRONICS AND LIGHT ELECTRIC VEHICLES. . EERA supported
Lees verder

Van Os de Man (OrangeGas) genomineerd voor Changemaker Impact Award 2021
Van Os de Man (OrangeGas) genomineerd voor Changemaker Impact Award 2021 2% of companies worldwide worth $12 trillion named on CDP's A List of environmental leaders 272 companies worldwide - worth US$12 trillion in market cap - have today been highlighted for their environmental leadership, based on their level of
Lees verder