Doorgaan naar hoofdcontent

10 Jan 2022 | Story Beijing announces new milestone on air quality but global standards still lacking

de Duurzame Wereld
10 Jan 2022 | Story Beijing announces new milestone on air quality but global standards still lacking
10 Jan 2022 | Story Beijing announces new milestone on air quality but global standards still lacking Hoe gezond en duurzaam is kokosolie? Dat palmolie niet goed voor het milieu is, weet zo onderhand iedereen. Er worden enorme stukken regenwoud gekapt voor de plantages, wat desastreuze gevolgen heeft voor de
Lees verder

Samen repareren met een iFixit-handleiding
Samen repareren met een iFixit-handleiding Prestaties van warmtepompen op basis van metallische hydriden Metallische hydriden hebben bijzondere eigenschappen. Een  wetenschapper aan de Amerikaanse universiteit van Prairie View onderzocht de operationele principes van warmtepompen op basis van deze hydriden. Leestip:
Lees verder

2021: 5 procent meer groene stroom, toch meer CO2-uitstoot
2021: 5 procent meer groene stroom, toch meer CO2-uitstoot Wees moedig in je ongemak In een nieuwe Expertpost gaat Norbert Schotte dieper in op wat jij kunt betekenen voor de energietransitie en klimaatverandering. Welke keuzes maak jij, welke impact kun je zelf genereren en wie neem je in je eigen omgeving daarin mee?
Lees verder

Consument bereid meerprijs biologisch te betalen
Consument bereid meerprijs biologisch te betalen Consumenten hebben een hogere bereidheid om een meerprijs voor biologische producten te betalen, na uitleg over wat biologisch is, zo blijkt uit onderzoek van Future of Food Institute, in opdracht van Bionext, brancheorganisatie van de biologische sector. De positieve houding ten opzichte van...
Lees verder

Het Groene Brein gaat integrale samenwerkingsverband NedWerk aan met 15 anderen
Het Groene Brein gaat integrale samenwerkingsverband NedWerk aan met 15 anderen Zeeforel zwom van zoet water naar Waddenzee De terugkeer van de forel in de Waddenzee. Dat is het belangrijkste doel van het project Vissen voor Verbinding, dat voor de uitvoering € 3 miljoen subsidie van het Waddenfonds kreeg. Vissen voor
Lees verder

Mister Barish biedt een duurzame kop koffie
Mister Barish biedt een duurzame kop koffie Een duurzame kop met zwart goud voor iedereen: dat is waar het koffiemerk Mister Barish voor staat. Door de verkoop van losse koffiebonen, tegen eerlijke prijzen ingekocht van plantages met milieuvriendelijke producten, wil het merk het groeiende gebruik van wegwerpplastic tegengaan. Uniek in...
Lees verder

Webinar: starten met circulair ondernemen
Webinar: starten met circulair ondernemen ... Voorzitter Eric van de Burg wordt staatssecretaris Nieuwsbericht | 10 januari 2022 Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen? Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.
Lees verder

Wat kan de rechter met de goede voornemens van Rutte IV?
Wat kan de rechter met de goede voornemens van Rutte IV? Met het aantreden van het nieuwe kabinet is het beleid rond de klimaatcrisis verdeeld over meerdere ministeries. Wil het Rijk in de toekomst rechtszaken over klimaatakkoorden voorkomen, dan moet het beleid strenger worden en moeten er resultaten worden geboekt. Aldus een van de
Lees verder

TKI Wind op Zee HYGRO Jan Willem Langeraar Find Your Partner
TKI Wind op Zee HYGRO Jan Willem Langeraar Find Your Partner Discussie tussen voormannen van LTO en Natuur- en Milieufederatie Staan natuurbeschermers, bevorderaars van de energietransitie en landbouwers tegenover elkaar of kunnen zij elkaar juist aanvullen? Als we... Het bericht Discussie tussen voormannen van LTO en
Lees verder