Doorgaan naar hoofdcontent

12:44 nieuws Jubileumeditie Koningsspelen in het teken van fit worden

12:44 nieuws Jubileumeditie Koningsspelen in het teken van fit worden


Economische Outlook 2022 voor Roemeniƫ
Ook dit jaar heeft de Chief Economist Valentin Tataru van ING Romania zijn economische voorspellingen beschikbaar gesteld. Uiteraard komen marcro-economische aspecten aan bod, maar ook een vertaalslag naar de economische sectoren van het bedrijfsleven. Trends onderbouwd met cijfers worden helder...


Romanian Business Day uitgesteld tot donderdag 14 april 2022
Zoals in onze nieuwsbrief van december al aangekondigd, zouden wij ons beraden of de voorlopige datum van 10 februari a.s. kon worden  gehandhaafd. En driemaal is scheepsrecht, gelet op de Corona perikelen zijn wij tot de conclusie gekomen dat wij de Romanian Business Day moeten uitstellen tot...


Actueel nieuws in jouw mailbox ontvangen?
Direct het hele artikel lezen? Meld je aan voor de nieuwsbrief.